Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elhívott egy srác randiznii,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívott egy srác randiznii, de nincs időpont?!

Figyelt kérdés

2 hete rám írt egy srác és azóta is beszélgetünk..

3 nap beszélgetés után megkérdezte,hogy "Mit szólnál hozzá ha valamikor taliznánk?",írtam neki hogy "Benne vagyok",írta hogy ",Örülök neki"

De azóta nem hozza fel ezt a témát .. :/

Talán nem gondolja komolyan?Vagy arra vár hogy én írjak neki?Vagy egyáltalán ilyenkor hogy működik,a lánynak vagy a fiúnak kell lépnie?

Köszönöm 16/L



2018. júl. 12. 01:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet tényleg rád vár. Írj neki, hogy akkor mikor tali. Ha ad időpontot akkor sima, de ha nem akkor se ess pánikba adj te pl. Neked jó lesz szerda délután 3 óra?

Ennyi.

16F

2018. júl. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem randizni hívott, csak a szót szaporította.

Randevú magyarul: légyott.

Tehát meghatározott, hol hol és mikor.

2018. júl. 12. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak eddig gondolta át a nagy csajozási tervet. Menőségből vagy azért, mert azt hallotta valahol, hogy így kell, megkérdezte, hogy van-e kedved talizni, de közben mantrázta magában: Jajj, csak nehogy igent mondjon, mert parázom. Őt lepte meg legjobban, hogy igent mondtál. :) Egyébként nyugodtan kérdezd meg tőle, hogy áll-e még a tali.
2018. júl. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyszer csináltam hasonlót.

Elhívtam egy lányt de végül én se írtam neki konkrét időpontot, hogy mikor és hol, csak húztam halasztottam.

Ez feltűnt a lánynak is, mint ahogy most neked.

Amúgy én az anyagiak miatt halogattam.

Sajnos csúszott jó pár napot a fizetésem és nulla forinttal nem szívesen indultam volna el. Szerintem érthető, még egy üdítőre, italra vagy fagyira se tudtam volna meghívni.

2018. júl. 14. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2018. júl. 15. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!