Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek észre fogja venni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek észre fogja venni?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal és nem sokára randizni fogunk. Én még soha nem voltam randin, ez annyira nem is zavar( mármint nyilván izgulok meg minden😅😅), az viszont annál inkább ,hogy még soha nem csókolóztam és ha mondjuk a randin vagy mikor haza kísér megcsókol észre fogja ezt venni, hogy nem csókolóztam ez előt? Én 17 vagyok ő pedig 20( nyilván tapasztaltabb nálam).

Todom nagyon sok ilyen kérdés van, de kíváncsi vagyok a TI véleményetekre. Mit gondoltok? Valami tanács, hogy ne izguljak ennyire? Mindenki ennyire izgul vagy csak én parázom túl?


Köszönöm előre is a válaszokat.😊😅😊😊



2018. szept. 21. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ez aranyos, remélem jól fog telni a randitok^^

Azért nem éri meg ráparázni, mert valószínűleg aranyosnak fogja találni, hogy kicsit bénázol, az meg valószínűleg nagyon tetszeni fog neki, hogy ő veheti el az első csókod xd (A srácok már csak ilyenek, a nagy védelmező ösztön meg a birtoklási vágy mellett ez is hozzátartozik) Aztán meg tuti az lesz, hogy a legelső lehet ratyi lesz, de a második már annál jobb, attól függ mennyire teszed oda magad, mindenesetre semmiképp se stresszelj rá, csak nézz a fiú szemeibe, és felejts el minden mellékes gondolatot, csakis rá koncentrálj, szerintem menni fog c:

2018. szept. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok, kihagytam valamit xdd

Mindenki ráparázik, nem vagy egyedül, én is úgy fostam mint egy szivattyú, nyugi xddd

2018. szept. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Velem is kb ugyanez volt, csak más életkorral, de igaza van az első hozzászólónak, a fiúk ezt egyáltalán nem gáznak tekintik, hanem inkább menőnek, vagy legalábbis megtisztelőnek.:D Ettől függetlenül én annyira béna és stresszes voltam, amennyire sztem lehet, és mégis 9 hónapos kapcsolat lett belőle, szóval nem volt semmi jelentősége.:)
2018. szept. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig válaszokat. Nagyon jól estek és megfogadom a tanácsokat.😊😊😊
2018. szept. 21. 14:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Én amikor az első randin voltam a párommal, ő azt hitte hogy már volt barátom és már történt minden. Hát ez nagyon nem így volt szóval szerintem lehet észre se veszi. A másik pedig hogy én is izgultam amikor megláttam elkezdtem nevetni alig tudtam abba hagyni de nagyon jól elvoltunk még így is. :)
2018. szept. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!