Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A gasztroenterológus észre...

A gasztroenterológus észre fogja venni, hogy hánytatom magam?

Figyelt kérdés
Légyszíves kiméljenek meg az olyan kommentek amik nem a kérdésemre válaszolnak és leszólnak. Az értelmes válaszolóknak megy a zöld kéz

2017. szept. 18. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit fog csinálni? Milyen vizsgálatra mész? Mi okból fogod felkeresni?
2017. szept. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg igen. A gyomorsav felmaródást okoz a nyelőcsöveden és a fogzománcot is károsítja.
2017. szept. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagy valószínűséggel refluxos vagyok és azért megyünk el anyukámmal, hogy kiderüljön, hogy tényleg az vagyok-e vagy valami más a gond
2017. szept. 18. 22:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, észre fogja venni. Ahogyan az egyik válaszoló írta, a felmaródott nyelőcső nyálkahártya és a lemart fogzománc miatt. Lehet, kisebb mértékű rekeszsérvet is sikerült magadnak okoznod ezzel, ez tükrözésnél látszani fog.
2017. szept. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Talán inkább a sok hánytatás a gond, arra nem gondoltál? Eszes. Ezzel nem lehet megdicsérni. Miért is jó ez? A hozzád hasonlók miatt bántja mindenki azokat, akik szimplán vékonyak vagy soványak. Ha szándékosan nyírod magadat, akkor minek orvoshoz menni? Reflux... Szépen vagyunk...
2017. szept. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A hánytatás nem rég kezdődött. A reflux már pár éve gyanús, csak mostanra kaptunk időpontot, mert anyukám nem nagyon foglalkozott ezzel a problémával. És sajnálom, hogyha az ilyenek miatt bántanak olyanokat akik természetesen vékonyak. Sajnálom de nem tehetek róla. Szenvedek a testemben. Tudom ettől nem biztos, hogy jobb lesz. De direkt megkértem a kérdésemben, hogy ne szóljon le senki. Én nem akarok ezzel ártani senkinek
2017. szept. 20. 18:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Jobbulást! Nem tudom, végül mi lett, de nem feltétlen veszik észre. Legalábbis nálam sok gasztroenterológus átsiklott a jelek felett.
2017. okt. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jajj erről jut eszembe hogy amikor először voltam gyomortükrözésen a dokinőnek totál csúnyák voltak a fogai :-D

Biztos azért ment gasztroenterológusnak mert fiatal kora óta refluxos. Egyébként tényleg kiváló dokinő.

2019. aug. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!