Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Azért ebbe a kategóriába...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért ebbe a kategóriába írok, mert a lány még 16. Én már idősebb vagyok pár évvel. Szerintetek mit jelenthet az a viselkedés?

Figyelt kérdés

Eleinte az ő szomszédjuk az én legjobb lánybarátom volt,aki unokatesóm is. Mindig gyalog jártam hozzá,szeretek sétálni:) Néha kerékpárral is.

Elkezdtem udvarolni,ismerkedni ugye a lánnyal,de érezni lehetett rajta,hogy ha én keresem akkor beszélünk,de ő engem soha. Itt jön a bökkenő. Egyszer,mikor már elegem volt,hogy folyton csak én,beültem az M5 F10 -es BMW-be,ezt kb. úgy képzeljétek el,hogy 100 000 Euro. 34-35 millió Forint. Na és meglátott,onnantól kezdve csak ő ír folyamatosan találkozni akar. Én soha nem voltam nagyra mert van pénzem. Említettem is,hogy kerékpározni is szoktam. Én nem nagyoskodom semmivel. Na de én szerelmes vagyok belé,ő meg csak akkor keresi a társaságom,mióta megtudta,hogy van keret.

Szerintetek belémszerethet ő magamért és nem a pénzemért?:/


2018. szept. 7. 10:56
1 2
 1/16 October15 ***** válasza:

Mennyivel vagy idősebb? Ha nem 20 évvel akkor az még javába a szüleid pénze. :D Mondjuk teljesen m1. Yep a csaj le se... de a BWM úgy látszik meglazította a szoknyát.


A reakciója után, hogy jött össze neked ez a kérdés? Nekem eléggé felejtősnek tűnik, hogy mi az érdeklődése oka és az is, hogy ebből nem vastagon lesz más.

2018. szept. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy válaszoltál.:) Abba nem szeretnék belemenni ki pénze,egy biztos,egy forintot nem kérek a szüleimtől,minden az enyém. A kérdésem lényege az volt,hogy valószinű,hogy az autó az,ami segített ebben,de engem az érdekel,hogy belémszerethet-e ő idővel ezek után? Adjak-e esélyt ennek az egésznek?
2018. szept. 7. 11:11
 3/16 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe! Ha nem volt meg a vonzalom a részéről, csak a BMW után, akkor ez egy aranyásó palánta.

Szép kis pénzéhes ŕibanccá fog kifejlődni az évek alatt.

Szerinted tesz érted/neked ezek után bármit is őszintén?

2018. szept. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy válaszoltál!:)(2.)

Könnyű ezt így mondani,hogy hagyjam békén,ha én nagyon szeretem. Csak hát igazad lehet,hogy nem én értem lenne velem...de ez idővel nem változhatna meg?;/

2018. szept. 7. 12:21
 5/16 A kérdező kommentje:
Elég rossz érzés megmondom őszintén,fájdítja a szívem,pedig én nem vagyok az a nyálas típus...de nem kívánom senkinek ez milyen érzés...
2018. szept. 7. 12:24
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy bele, ugy is ossze jottok, monjuk engem is erdeke hany eves vagy es ha mondjuk 22 alatt akkor h van neked 30millas kocsid...
2018. szept. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Itt is mindenkit a pénzem érdekel? :( Örököltem,meg betöltöttem 18. at a számláról megkaptam a pénzt,amit 18 évig spórolnak a születésed óta. Biztos tudjátok,ez az az a számla,amihez nem lehet nyúlni míg be nem töltöm a 18.-at. De nem értem miért kell mindig erről kérdezni :D
2018. szept. 7. 12:40
 8/16 anonim ***** válasza:

A magyarok elég irigyek.

Én adnék neki egy esélyt. 10-ből 9lány ugyanígy viselkedett volna, az hogy gazdag vagy nagy előnyt jelent. Ha meg nagyon gold digger akkor később is kidobhatod.

2018. szept. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :) Ez lenne a legjobb megoldás. :)
2018. szept. 7. 13:05
 10/16 A kérdező kommentje:
Megfogadom a tanácsod,de nem vagyok gazdag,csak van egy autóm,ennyi.
2018. szept. 7. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!