Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, történt veletek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, történt veletek olyan, hogy egy fiúval történt szemkontaktus után vártátok, hogy kezdeményezzen?

Figyelt kérdés

2018. szept. 25. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem, ez teljesen egyedi eset. Talán - ha jól emlékszem - még Zrínyi Miklós írt egy ilyen különleges esetről a Szigeti Veszedelem című örökbecsű eposzában, de azóta ilyen egészen biztosan nem fordult elő!!!
2018. szept. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze. De sokszor hiába vártam :D
2018. szept. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, többször, de hiába.

21/L

2018. szept. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy hiába vártál? Folytasd csak a várást, aztán majd csak lesz valami!
2018. okt. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Persze de hiába... A pasi vagy rögtön lép vagy soha tapasztalataim szerint...
2018. okt. 2. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem lány vagyok, de a így pasik oldaláról látom az egészet.

Az 5-ös hozzászólónak igaza van! Vagy lép rögtön, vagy nem fog utána.

Többféle pasi van, az egyik az a pasikhoz vonzódik azért nem írok róla, ebben az esetnem nem játszik szerepet. Az első típusú pasi bevállalós, rámenős és nagyobb az egója. Ő odamegy, ha még egyételű jelet sem lát Tőled, bepróbálkozik próba szerencse alapon, ha bejössz neki. Ő az olaszos nyomulós. A második szerényebb és egy kis jelre is rögtön lép, mert magabiztos. Aztán vannak a foglalt és párját meg nem vagy még nem, csalók. Lehet nézeget, de nem fog lépni. Az utolsó a teszetosza, óvatos, gyáva. Vagy kezdő az ilyen, vagy fél az elutasítástól. Nyilván nem ennyire konkrétak az emberek és vannak árnyalatok, átfedések közöttük. Szóval van aki akkor is nyomul, ha nem szeretnéd, és van ki akkor sem fog ha szeretnéd! Fordult a világ és mások ma az igények mint régen, a nők is erősebb, határozottabb, céltudatosabbak. Sok férfit épp ez riaszt el. Van a kémia két ember között és a tudatalattink jelzi, hogy bejön nekem a másik, vagy sem. Persze nem mindenki próbál erre figyelni. Ha egyértelmű jeleket adsz egy pasinak, aki bejön, neked, az vagy veszi ezt, vagy nem, vagy majrés!

2018. okt. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!