Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit kell tenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tenni?

Figyelt kérdés
2 hete nem beszélünk komolyabban a barátnőmmel, amikor talira hívom mindíg kifogást keres. DE ma találkoztunk a suliban és teljesen oda volt értem. Mi ez?

2018. szept. 25. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ehh... az a sok önérzetes pali, akik azt hiszik, hogy a csajoknak más dolga sem lehet, mint őket követni a dögkútra is... Nem egy kutyáról beszélsz, hanem a barátnődről, egy másik emberi lényről, akinek bizony lehet más dolga is.
2018. szept. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De 3 hete vagyunk együtt, és abból 1 napot volt velem.
2018. szept. 25. 20:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Az is lehet, amit az 1-es írt, de szerintem ha így lenne, akkor 2 hét alatt talált volna időt egy hosszabb találkozásra, illetve jelezte volna, hogy pár napig nem lehet, mert...

Nézetem szerint a mostani találkozáskor adta az ártatlan szentet. Viszont az utóbbi időben kifogásokat talál a találkozásra. Tedd fel neki a kérdést: akar-e vagy sem veled szórakozni.

2018. szept. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Okés, köszi.
2018. szept. 25. 20:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy: "...3 hete vagyunk együtt, és abból 1 napot volt velem" ? Ez nem együttlét, legfeljebb te így gondolod! Vedd észre, hogy mellőz! Keress mást, bármennyire szimpatikus is neked.
2018. szept. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!