Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Pasik ti tanulnátok együtt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti tanulnátok együtt egy csajjal ha megkér titeket? Mire gondoltok közben?

Figyelt kérdés
18 éves végzős lány vagyok és ugyan nem vagyok buta de betegség miatt kicsit le vagyok maradva a tanulaással és az egyik osztálytársamat szeretném megkéri h segítsen. Nagyon tetszik is nekem így persze szeretnék a közelébe kerülni is de tanulni is tényleg kéne. Csak nem tudom mennyire jó ötlet egy ilyen dolgot megkérdezni és mennyire lenne benne. Ti mit szólnátok?

2018. okt. 5. 08:14
 1/8 anonim válasza:
100%
Meg hát.
2018. okt. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
akár többször is..
2018. okt. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem sokat gondolkodnék a válaszon ha bejön ☺️
2018. okt. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 October15 ***** válasza:
100%
Persze miért ne? Már ha alapvetően nem akaszt ki a létezése + konyítok is valamit ahhoz amire megkér.
2018. okt. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha tetszene, akkor tuti nem csak tanulnánk.
2018. okt. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Naná, de akkor motiváljon, hogy meg akarod neki mutatni, hogy okos vagy vagy az akarsz lenni.


Nálam pasiként fordítva volt, amikor egyetemen azért tanultam mint állat, hogy nehogy a nekem tetsző csaj jobb legyen fizikából, mint én.

2018. okt. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 October15 ***** válasza:
6.: Szerintem egyetemen ezt már pont leszarják. :D Amúgy az egyetem is.. 3,76-ról javítottam 4,5-re úgyhogy 21k-ról levitték 10k-ra az ösztöndíjam. :D Köszönjük Viktatúra, köszönjük DE.
2018. okt. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MessorKing18 ***** válasza:
Just do it
2018. okt. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!