Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy kerüljem le a friendzone-t?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerüljem le a friendzone-t?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő. Megismerkedtem egy lánnyal, aztán közölte barátom, hogy Ő össze akar vele jönni, viszont ennek már egy bő 2 hete, szóval szerintem nem lesz belőle már sok minden, főleg úgy, hogy régebb óta ismerik egymást, és szerintem a lány úgy tekint rá, mint barátjára. A probléma az, hogy közben beszélgettem vele, viszont érzem, hogy nagyon közeledik a friendzone. Még szerintem várok egy hetet, valószínűleg akkor már nem lesz semmi (félreértés ne essék, inkább egyedül élek, mintsem egy barátommal ilyet csináljak), csak félek, hogy friendzone lesz a vége, mert "lelki társnak" nevezett. Nem akarok bunkó lenni, hogy nem írok vissza, viszont nem tudom mit tegyek. Szerencsére nagyon egyforma a gondolkodásunk, és nagyon kedves lány. 18/f


Segítségeteket előre is köszönöm!



2018. okt. 5. 21:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Értelem szerűen az lenne a célom, hogy elhívjam valahova kettesbe egy randira, de ha nem úgy tekint rám, akkor még azt az esélyt is elvesztem, hogy barátok legyünk.
2018. okt. 5. 21:11
 2/7 anonim ***** válasza:
A friend zone-t úgy lehet elkerülni, hogy rohadtul vonzóan nézel ki. Annyira hogy eszébe se jusson haverként kezelni téged. ennyi
2018. okt. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ilyen nincsen, hogy nem hívom el mert akkor elveszítem barátként is. Ő NEM A BARÁTOD! Többet érzel iránta,ez egyikőtökkel szemben sem fair. Ezt kéne tudatosítan...
2018. okt. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem. Gondoltam is rá, hogy elhívom, és aznap közölte velem a barátom, hogy Ő is többet szeretne tőle, viszont azt nem tudja, hogy én hogy érzek. Nem akarom elmondani neki, mert nem akarom elveszíteni. Szerintem egy jó barát mindennél többet ér. Ha pedig friendzoneba került, akkor elhívom valahova kettesben. Ti mit gondoltok erről? Inkább ignorálnom kéne, hogy a barátom is "hajt" rá, és hívjam el?
2018. okt. 6. 19:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért kerülsz friendzone-ba mert punci vagy.


Nem azért mert kedves, meg mert jól nevelt, hanem mert csak jól nevelt és kedves vagy.


Vonzó, férfias, nem.

2018. okt. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nincs fellépésed.

Inkább választod a barátságot? Az nem lesz az. Valamelyikőtök sérülni fog. Főleg te. Aztán jönnek az extrák ... Vagy nem... De nem lesz igaz barátság.

Nem kell szerelmet vallani.

De a sarkadra állhatsz és megmondhatod neki, hogy szimpatikusnak találod s szívesen randiznál vele. S ha nemet mond... Akkor szevasz. S tisztán, férdiasan távozol.


Az ember MINDIG magát helyezi friendzone-ba, soha nem a lány

2018. okt. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt mondjátok, hogy szarjam le a barátomat, és hívjam el? Mindenesetre, köszi a segítséget!
2018. okt. 8. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!