Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért rak minden lány friendzo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rak minden lány friendzone-ba?

Figyelt kérdés

2018. szept. 30. 23:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Gondolom olyan vagy mint én. Nem bűn közöl velük, meg nem szégyeníted meg őket, hanem kedves vagy velük, amikor tudsz segítesz nekik, meg néha kicsit cukkolod őket.

Természetesen vannak olyan lányok akiknek nem az ilyen "páwák" Kellenek de ritka mint a fehér holló. Megtalálni szinte lehetetlen


16/f

2018. szept. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
1.vagyok, azt akartam írni az elején h nem bunkózol velük
2018. szept. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%

De könyörgöm én ezt nem értem... Miért gondoljátok(te, és az egyes válaszoló), hogy azért raknak titeket friendzone-ba, mert nem vagytok bunkók, és nem szégyenítitek meg őket? Ha tényleg kedves és segítőkész vagy akkor legyél türelmes, (az egyes válaszoló is, ha látja) és várd meg azt a lányt aki mondjuk ezeket a tulajdonságokat értékeli benned. Olyan lány után meg ne epekedj aki a bunkó, másokat megalázó fiúkra vágyik, mert az a csaj sem lehet százas aki az ilyet eltűri. Szóval ha a belsődre vonatkozó leírt pozitív tulajdonságok mind igazak rád, és nem csak te állítod azt hogy pl.:kedves vagy,hanem valóban az is vagy akkor valószínű, hogy azért raknak friendzone-ba, mert külsőre nem vagy az esetük. De biztos lesz majd olyan akinek te leszel az esete,mert ahány ember, annyi ízlés..

17/l

2018. okt. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%

nem igazán enyi infóból

nem ártana, ha kifejtenéd, nyugi mi a barátaid vagyunk

2018. okt. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
35%
3-as megmondja végre, a külső miatt, persze a bunkósagot letagadja, de azért már ez is előrelépés. Ha mindegyik oda rak, akkor szarul nézel ki ennyire egyszerű.
2018. okt. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Ugyanazért amiért te nem akarsz minden nővel párkapcsolatot.
2018. okt. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A lányok, akik friendzone-ba tettek, sokszor mondják, hogy jól nézek ki, miért nem szerzek barátnőt...szóval a külsömmel sincs bak...nem értem
2018. okt. 1. 16:42
 8/17 anonim ***** válasza:
64%
Ne is akard, ezt nem lehet.
2018. okt. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
61%
mert nem viselkedsz férfiasan
2018. okt. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
87%

Más vagyok, de ugyan úgy csaj.

Először is: imádom ezt a kifejezést, hogy friendzone :D a srácok úgy tudják mondani, sőt használni is, mintha legalább kasztrálásra lenne időpontjuk a városi kórházban.

Mi a baj azzal, ha a csaj elsősorban a barátjaként kezel? Elvégre, egy párkapcsolat is egy bizonyos szintű barátságon alapszik - vagy abból indul ki. Az hogy rád néz, és nem az ugrik be először, hogy "na ezt megszerzem" csak azt mutatja, hogy nem csak a külsőd érdekli hanem - ezt figyeld! - a személyiséged is. Nekem speciel volt egy srác haverom, akinek a szemébe is mondtam, hogy bitang jól néz ki, de ha megölnek sem jöttem volna vele össze, mert 1, nem volt miről beszélgetni vele 2, annyira, de annyira eltért a világnézetünk, amennyire csak lehetett. Azóta ez a baráti kapcsolatunk is - a két ok miatt - szépen kihalt.


És bocs, de ki az isten mondta hogy akkor jössz be egy csajnak, ha bunkózol? Lehet csak én vagyok defektes darab, de én speciel nem maradok olyan srác közelében - nem is kell ismernek kifejezetten - aki nem velem, de úgy bárkivel bunkó. Miért tetszene ez egy NORMÁLIS csajnak? (A normális ebbe az értelemben relatív, mert még nekem ezt, neked lehet azt jelenti) de én speciel most arra a csajra gondolok, aki nem bunkózik, - csak hogy meglegyen a szép átkötés is - és mondjuk túl lát a telefonján, adja ég, még saját véleménye is van dolgokról.

Nem vagyok én a Cosmos bölcse, aláírom, de mint a csajok védelmébe mondhatom, hogy nem, ha bunkózol vele lehet otthagy, durvább esetben tökön rúg, ha már nagyon elszalad veled a ló.


Szóval, nagy átlagban szerintem nem lehet elmondani mi kell egy lánynak, és hogy vágódj be nála. Ha majd látsz valakit aki bejön - nem csak a nagyvilágban akarsz kifogni egy biodíszletnek megfelelő csajt - akkor majd szépen kialakul a dolog - de ehhez a külsőnél kicsit több kell szerintem.


16/L

2018. okt. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!