Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány az iskolában aki nagyon tetszik nekem.Fél évvel nagyobb mint én és a fölöttem lévő osztályban van.Ő a legokosabb lány a suliban és sajnos nem csak nekem tetszik.

Jól eggyezünk , már voltak remek élményeim vele.Eléggé hasonlítunk és sokszor szemezünk.

Már egy ideje próbálkozom nála. De nem igazán jött még ki semmi igazán SZERELMES helyzet.Úgyhogy gondolkoztam azon ,hogy elmondjam neki mit is érzek iránta.

DE , nem tudom hogy és mikor is mondjam el neki.

Ti mit ajánlotok?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. okt. 6. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Olyan sok féleképpen cselekdhetsz ilyenkor:)

Nem muszáj elmondanod neki, sőt szerintem ne is mond el.. inkább 1.ször adj 1értelmű jeleket neki és ha már úgy gondolod, hogy a lány is valamit érez irntad (vagy ha mondjuk tényleg adtál már igazi jelekt felé, és már nagyon kiváncsi vagy h mi a helyzet) akkor megkérdezheted, hogy ő mit gondol rólad, mivel neked nagyon tetszik meg nagy az érzelmeid iránta.

De! El is tudod hivni őt pl. moziba, cukrászdába.


Jelek: megvárod suli utám, együtt jöttök-együtt mentek haza, elkiséred ebédelni, elhivod valahova, kérdezgetsz tőle-okat beszélgetsz vele, vicceket mondasz neki, sokat vagy vele, sokat mosolyogsz rá, próbálsz kiebb érintéseket (megfogod a vállát) létrehozni.

2018. okt. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi [:

Sajnos ehhez az egész udvarláshoz NAGY bátorság kell.

de Megfogadom a tanácsod!

2018. okt. 6. 20:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Beszélgetés közben egyszer csak mondd neki: “Tetszel nekem <lány keresztneve becézve>, gyere el velem délután sütizni!”


A “tetszelt” simán mondhatod pár perc ismerettség után is, ezzel érzelmileg nem tárulkozol ki, csak azt teszed egyértelművé, hogy szexuálisan is vonzónak találod. Ezt meg tökösen fell kell vállalni!


Az viszont tényleg nevettséges, ha egy srác rögtön szerelmi vallomással támad le egy csajt.

2018. okt. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

CSAK attól félek hogy fog erre reagálni.

Azt nem szeretném ,hogy faképnél hagyjon.


És ha azt mondja ,hogy:,, te is tetszel nekem,, ?

Smároljam le?

Vagy mit vÁlaszoljak erre?

2018. okt. 6. 20:40
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgz kösyi syépen ay eddigi válasyokat!!!!!!!!!!!!!!
2018. okt. 6. 20:41
 6/7 A kérdező kommentje:
Hülye billentyűzet!!
2018. okt. 6. 20:42
 7/7 A kérdező kommentje:

Valaki írt nekem privát üzenetet. Sajnos nem tudtam vissza írni mert valami gondom volt az e maillal.

Ha látod ezt a kommentet írj újabb privát üzenetet.

2018. okt. 8. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!