Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Netes ismerkedés esetén mikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedés esetén mikor találkozzunk?

Figyelt kérdés
Én amint úgy érzem, hogy szimpatikus a másik, már találkoznék vele. Ez akár azt is jelenti hogy 2-3 napon belül. De valahogy a lányok húzzák az időt és nem értem miért. Nem szexelni akarok én az első randin, csak tudni akarom, hogy a valóságban is szimpatikusak vagyunk e egymásnak. De legtöbbször az van, hogy hetekig beszélünk és ilyenkor én már egészen megkedvelem őket, így már fájdalmas ha élőben nem megy. Szerintetek hány nap az ami után már találkozni kéne?
2018. okt. 7. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
nem éri meg online ismerkedni, ha pár naponn belül nem hívod el ((nem fog elmenni mert nem ismer)) akkor már nincs esélyed
2018. okt. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De akkor meg minek ismerkedik? Volt már hogy nem jött el a randira. De azt is miért csinálják? Kép nélkül nem ismerkedek, szóval nagyjából tudja hogy nézek ki. Vagy félnek? Én csak nap közbeni időpontra hívom el, nyilvános helyre, szóval félni is teljesen felesleges.
2018. okt. 7. 11:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyanez a problémám kérdező, legalább nem vagyok egyedül, én is várom a választ, főleg lányoktól.


A netes ismerkedést csak egy alap szimpátiára használom, meg hogy "megtaláljuk" egymást, de minél hamarabb (pár nap) felhozom a személyes találkozást. Ilyenkor viszont a többség megijed vagy nem tudom, pedig az ismerkedés lényegi részének élőben kéne történnie. És én se úgy beszélgetek velük, mint aki szexre menne.

2018. okt. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor elmegy az áram....
2018. okt. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!