Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy a legkönyebb összejönni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a legkönyebb összejönni egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Mi kell hozzá?

Minden választ meghallgatok!



#tini #Lányok párkapcsolat
2018. okt. 10. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
28%

Ez egyenfuggo. Van olyan lány aki gyorsan szeret haladni, esetleg alkohollal egy buliban, vannak akiket akkor ha konkrét "lesza*"""od... De van olyan is aki meg úgymond a "csendet" szereti, aki azt szereti ha törődnek vele. Van aki egy témáról szeret órákat is beszélgetni, van aki egy témáról max egy percet. Ez tényleg nagyon változó, mert a két végpont között elég sok kis "vonalka" Is. Remélem érted hogy mire gondolok

Amúgy ha van egy konkrét csaj és le akarod írni privilegizált akk nyugodtan irj. Ha tudok segitek

2018. okt. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
1.vagyok amúgy legtöbb esetben a sportkocsival....kilencedikben nem voltam valami népszerű srac, és mivel apám elég sokat dolgozott így busszal jártam be suliba. Most tizedikben meg apám hoz mert munkahelyet váltot. A Dodge kocsijával visz mindig is azóta hoppá... Jönnek rám a csajok. Természetesen visszautasítom őket mert normális lányt szeretnék az életemben. Úgyhogy meg most is keresem a lányt aki nem a pénzem miatt szeret...
2018. okt. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Volt kiszemelt de az nem ismer ezért nem akar semmit....

Csak úgy általánosságba gondoltam

Mert nem értem a lanyokat várjak, hogy kezdeményezzünk mi fiúk utána meg le se szarják.

2018. okt. 10. 19:45
 4/6 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
#2 Challenger?
2018. okt. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Taggeld mémek alatt
2018. okt. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem két választás van..

1.

Legyel meno,jofej,vicces,hulye


ha ez nincs meg akkor

2. Legyen lovéd es tied bárki

2018. okt. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!