Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Segítenél kérlek?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítenél kérlek?!

Figyelt kérdés
3 napja randiztam egy lánnyal és kavartunk már a közös jövőnket beszéltük második talin, látszott rajta- sugárzott róla tetszek neki és egyik napról a másikra eltűnt. Nem írt nem keresett kérdeztem a barátját mivan vele? Azt mondta ő ilyen hangulat ember 1.5nap telt el és nem ír mit tegyek? Mert olyan jó volt - jól kezdődött minden, nagyon szomorú vagyok

2018. okt. 22. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármi lehet amögött,hogy nem reagál. Másfél nap még nem olyan problmatikus,ha már több napig nem ír,akkor már lehet valószínűsíteni..
2018. okt. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én a helyedben nem foglalkoznék vele, pár randi után még nem vagy elkotelezve és ha neki ennyit nem érsz hogy annyit se írt hogy mi a baja akkor keress jobbat
2018. okt. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Második randin közös jövő? :D WTF??? Nem csoda, hogy nem ír, nem lehet komolyan venni az ilyet, se téged, sem a lányt.
2019. jún. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!