Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legalis-e ebayen a nem garanta...

Legalis-e ebayen a nem garantalt hogy meg lesz egy adott termek vagy jatekbeli cucc?

Figyelt kérdés
Ha megvettem egy jatekbeli cuccot de nem kapom meg, de a cimben ott van hogy nem garantalt hogy megkapom akkor az legalis, es az en hibam?

2018. szept. 18. 16:57
 1/5 anonim válasza:
Ha jól értem a kérdést, akkor azt kérdezed, hogy megvettél egy terméket, amihez oda volt írva, hogy nem biztos, hogy megkapod. Ilyet az ebayen biztos hogy nem lehet venni, az eladonak fel kell tüntetnie a termékek számát, és ha mindegyiket megvették, akkor automatikusan megszűnik a termék. Olyan lehet, hogy a fuvarozócég, aki szállítja, az elkeveri és nem ér el hozzád, de amit te írtál ilyen zsákba macskát nem lehet venni. Ha egyébként nem érkezik meg x időn belül, akkor jelezni kell az eladónak vagy az ebay-nek és visszatérítik az árát.
2018. szept. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Zsákbamacska? Pl. mint amikor megveszel 5 játékkulcsot egy csomagban, és TALÁN lesz benne GTA5, de talán csak 5 db 1 eurós játék? Mert akkor jogos.

Azt én sem tudom elképzelni, hogy meghirdet valamit úgy, hogy "vagy megkapod, vagy nem", és akkor 1000 ember kifizeti neki, 1-nek elküldi, a többi meg bukta... Ilyen tuti nincs.

2018. szept. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hogy peldaul veszek egy skint fortniteba, es oda van irva hogy not guaranteed, es en azt megveszem, de lehet nem jon meg akkor mi van?
2018. szept. 18. 18:47
 4/5 anonim válasza:
Ilyen szerencsejátékot az ebay-en biztos, hogy nem árulnak. Vagy félreértettél valamit vagy elírták, de ilyen nincs. Ha mégis megtörténne veled, akkor jelezz az ügyfélszolgáltnak és valószínűleg visszakapod a pénzed. Az eladó egyébként akkor kapja meg az összeget, ha te visszajelzed, hogy megérkezett a dolog, az amit rendeltél és működik.
2018. szept. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Es ha peldaul nem ebayen veszem meg es ha elkuldtem neki a penzt paypalon?
2018. szept. 18. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!