Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok mit gondolnatok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondolnatok egy ilyen sracrol?

Figyelt kérdés

Szóval eléggé bulizós srác vagyok, de nem a szórakozóhelyekre értetődően. Sokkal jobban preferálok beszélgetős ivászatot, kisebb csapattal, ahol a társaságon van a lényeg nem pedig azon, hogy épp rázzuk a seggünket valamilyen fura zenére.



Iváson kívül néha más is becsúszik, de nem rendszeresen.



Illetve dohányzom is, de annak megvannak a lelki okai.



Mindezek mellett alapjában véve rendes srác vagyok, odafigyelek a másikra, nagyon tudom félteni a barátaimat, illetve tényleg nagyon szerető ember vagyok.


2018. nov. 2. 15:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy nagyon szeretne barátnőt, de nincs elég ereje, így cigibe,fűbe, drogba, és szeszes italokba folytja a bántatát, ami semmiképpen sem jó.
2018. nov. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igazából már jópár barátnőm volt. Hosszú komoly kapcsolatot akarok és azt kutatom miért puffan le mindegyik 5-10 hönapnál
2018. nov. 2. 16:00
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
A lelki roncs ember nem vonzó
2018. nov. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Már egyszer feltetted ezt a kérdést. Nem?
2018. nov. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Nem szoktam bulizni, tehát ha gondolod, vedd semmisnek a hozzászólásom, de azért leírom.


Milyen hosszú távú kapcsolatot szeretnél? Amolyan szívjunk együtt, menjünk bulizni na meg ami kell, vagy tényleg, egy normális lánnyal KÖZÖS programok kettesben, ami akár lehet forralt bor ivása a Vörösmarty téren, vagy karácsonyi vásár Bécsben..?

Ezek csak példák.

Miért mentek tönkre az eddigi kapcsolataid?

Azok a lányok, akik szívesen járnak veled ilyen jellegű összejövetelekre, valószínűleg olyanok is.


Nem azt mondom hogy nem kell "bulizni", de bizonyos kereteken belül.

Próbálj leállni ezekkel a szokásaiddal, és egy olyan lányt találni akik miatt lemondanál róluk.


Sok sikert.:)

2018. nov. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

A lelki roncs ember lehet ugyanolyan vonzo ha az ember kepes meglatni benne.


Egyik exem rakos volt kopasz. Parokat hordott 0 onbizalom. Es a legszebb lanykent emlekszem ra, fantasztikus volt vele.


A csak az egeszseges ember egy atveres mert nincs, nem letezik egeszseges ember

2018. nov. 2. 16:51
 7/20 anonim ***** válasza:
#6: Van még mit tanulnod.
2018. nov. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
Először valószínűleg a személyisége érdekelne, megismerni ki ő, milyen világnézete van, megpróbálni megfejteni megérteni tetteinek okait. Ezek után tekintve hogy én nem bulizok nem piálok egy kompromisszumot akarnék kötni. Egy picit én is engednék magamon, tőle pedig azt várnám el hogy fontosabb leszek mint az alkohol. Cigizni szintén nem cigizek de ezt még elfogadnám max ha súlyos mennyiségben akkor valami kompromisszum jegyében ezt is csökkenteni próbálnám. Az egyéb más dolgok pedig kizáróak. De főleg érzelmi, pszichologiai úton probálnám elérni nálahogy a változást valamit cserébe, hogy lássa van miért változni.
2018. nov. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Barát kategória :)
2018. nov. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, tévedsz,ha azt hiszed hogy nincs egészséges ember, persze mindenkinek vannak nehéz dolga ezzel azzal az életben sajnos a családi szomorú dolgok engem se kerültek el,de nálam nem játszik se a pia se a drog és a cigi sem és mégsem gondolom hogy egy maradi fickó lennék,csak semmi értelmét nem látom az ivászatnak, a drognak meg aztán pláne nem. Sportolok aktívan, egyetemre készülök, és nem elektro tuc tuc zenével csapatom szét az agyam. Sosem értettem meg, miért a csapatos piálás az egyetlen kikapcsolódás, én pl imádok túrázni is, sziklát mászni külföldön is. Siklóernyős barátom néha felvisz tandemben, így az adrenalin is megvan. Ja és így találkozni lehet olyan lányokkal, akiknek fontos az, hogy hosszú távra tudjon tervezni valakivel.
2018. nov. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!