Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolnátok egy olyan...

Mit gondolnátok egy olyan srácról, akinek (részben) festett a haja?

Figyelt kérdés

Menő? Gáz? B*zis? Normális?

17/f


2016. júl. 1. 08:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha rózsaszínre van festve akkor b*zis, amúgy nem. Nekem még tetszik is ha ízlésesen van megcsinálva. 19l
2016. júl. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát, ha közben azon görcsöl, gáz-e, és ez látszana is, akkor nem tetszene. Ha vmi neon pink kategóriás lenne, az se, de láttam már veled kb egyidős srácot full levendulalila hajjal, és tök menőn nézett ki, de ahhoz ugye kisugárzás is kell. Van, amikor lánynak is rémesen áll.

Amúgy milyenre festetnéd? És most milyen?

15/l

2016. júl. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
En 20 evesen elkezdtem oszulni, azert az eleg rosszul nezett ki, fogtam magam, a barna hajamat befestettem szokere, csak azt banom, hogy korabban nem festettem be, azota valahogy tapadnak ram a csajok... :D:D
2016. júl. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Roland G. ***** válasza:
34%
Önbizalom hiányos és ezért ki akar tűnni a tömegből!
2016. júl. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem tűnne fel, nem szoktam jobban megnézni az emberek külsejét, átsiklanék felette.

Ha ismerős vagy rokon az illető, attól függően reagálnék hogy mennyire igényes a festés.

2016. júl. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Inessential ***** válasza:

Hát ha valami normális színre festi/fested, akkor lehet, hogy fel se tűnne.

Viszont van egy osztálytársam, akinek barna haja van és vannak benne szőke melírok.

Na az hülyén néz ki.

2016. júl. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Semmit! Max azt, hogy az ő dolga.
2016. júl. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én ismerek egy meleg fiút, akinek festett haja van, bár párszor elmondta, hogy ő bizonyos okok miatt festette be...

Amúgy semmit, a mai világba nincs benne semmi extra, sőt a mai világba szinte minden elfogadható.

2016. júl. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Orulnek ha a parom belemenne hogy olyan legyen mint az enyem.
2016. júl. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hogy áll. Amúgy ha illik az adott emberhez és igényesen van megcsinálva, akkor szerintem rossz nem lehet.
2016. aug. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!