Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, mit gondolnátok egy...

Lányok, mit gondolnátok egy ilyen uke srácról?

Figyelt kérdés

Aki annyira érzelmes, hogy ha megölelitek, elsírja magát, mert akkora feszültség szabadul fel belőle.

Nem nagyon szokott másokkal érintkezni, nagyon félénk, ezért, ha megölelik, elsírja magát. (Örömből.)



2018. aug. 5. 14:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%

Én eleve nem szoktam senkit ölelgetni, úgyhogy ez nem is nagyon fordulhatna elő...

Viszont ha valahogy mégis megtörténne, az lenne az első gondolatom (félelmem!), hogy rám fog akaszkodni és neadjisten majd többet akar tőlem, mint barátság.

Illetve még azt is gondolnám, hogy nekem erre nincs szükségem, egy ilyen emberre, és valószínűleg neki sincs rám.

2018. aug. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
37%

Uke? Akkor nem fiúkat kéne kérdezned?

Szerintem aranyos lenne (/vagy, ha magadról írsz)! Mivel nem tudom, hogy más szempontokból a személyiséged, mennyire vagy okos, és/vagy jóképű (mert hát lássuk be, az ilyen "csak a belcsin számít" klisék ellenére egy kicsit ez is számít), ezért nem tudom, hogy lehetne-e egy ilyen sráccal több, mint baráti kapcsolatom, de szimpatikus lenne (/lennél), valószínűleg barátkoznék veled.


+ha animéket is nézel (pl.:uke kifejezés miatt gondolom), akkor az is plusz pont >v<

2018. aug. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
* (/vagy ha magadról írsz: lennél)
2018. aug. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
26%

Egy lelki sérült, önbizalomhiányos, depressziós fiúról beszélünk most. Ez nem érzelmesség, ez kőkemény depresszió. Valami trauma érhette, aminek következtében úgy eltaszította magától az embereket (vagy inkább magát az emberektől), hogy képtelen normális szociális életet élni.


Én ezt szűröm le belőle.

2018. aug. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
49%
Olvastad már a depresszió definícióját? :D
2018. aug. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
85%

Azt gondolnám, hogy ez a srác nem kapott otthon szeretet se gyerekként, se később.

Lelkibeteg. Komoly komplexusokkal lehet tele... hát nem tudom. Nekem ez sok(k) lenne, akkor is ha megértem a miértjét, nem biztos, hogy tőlem kapna igaz feloldozást. Ahhoz terézanya típusnak kellene lennen ;))

2018. aug. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
54%
Én nagyon örülnék neki, hogy ilyen hatással voltam rá. Nekem is gyakran hiányzik az ölelés, de sajnos ritkán lehet benne részem.
2018. aug. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
65%
Nem szeretem a túlérzékeny embereket.
2018. aug. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Bocsi, de nekem a forrófejű tsundere srácok jobban bejönnek. Meg a látszólag érzéketlen, csendes különcök.
2018. aug. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, én vagyok a perverz, de ha nagyon kedvelném (más esetben valószínűleg nem ölelném meg), akkor tetszene. Én is sérült vagyok kissé, és szeretem szeretettnek érezni magam, szóval örülök, ha másnak megadhatom ugyanezt.
2018. aug. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!