Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti mit gondolnátok egy ilyen...

Ti mit gondolnátok egy ilyen srácról?

Figyelt kérdés

Elég borzalmas helyre járok középsuliba, ritka erőszakosak a diákok, és a gyengébbek (mint pl. én), nem vagyunk épp biztonságban.

Van viszont egy srác, aki hát... Elég fura. :D

Mint egy nagyapa, de komolyan, imádom. :D

Ő is a gyenge csoportban van, viszont tőle valamiért félnek. De iszonyatosan. Előreengedik az ajtónál, előre köszönnek neki, miegymás.

Ha éppen látja, hogy valakit csesztetnek, mindig odaszól nekik, ők meg, mint a megijedt kiskutyák, fülük-farkuk behúzva elmennek.

Mivel tarthatja őket ennyire sakkban?

Amúgy szelíd, kedves, értelmes.

A "gyengék" élharcosa, mert az egyenlőtlen bánásmódot nem tűri. Nagy mondása, hogy: "Figyeljetek, emberből vagyunk, és fáj, ha bántanak minket. Fejezzük be."

Legtöbbször ennyi elég is, és észreveszik magukat. A hangját sem emeli meg soha.

Tudom, hogy elég abszurd, ezért is jutott most eszembe, gondoltam kirakom, hátha valakinek van ötlete. :D


2017. ápr. 15. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyenge, ahogy te aposztrofáltad. Ő egy vezéregyéniség.
2017. ápr. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Családi hátterében nem lehet valaki, aki tisztelendő/félelmet keltő valamilyen oknál fogva a környéken? :) Az én városomban (nem ide járok, de hallom a történeteket) családi alapon működik a tisztelettudás.


De persze lehet az is amit az első mondott, hogy egy erős vezéregyéniség, így csak tisztelni tudom, amiért védi a gyengébbeket és nem áll be ő is a csesztetők sorába. :)

2017. ápr. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi ez a beosztás? Gyenge, erős? Mi az isten :DDDDDD
2017. ápr. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!