Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért sértődött meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődött meg?

Figyelt kérdés

Randizok egy fiúval, csak sajnos más városban lakunk így legtöbbször csak hétvégén tudunk találkozni. Múltkor a találkozásunk előtt lemondta a randit családi okok miatt amit én meg is értettem. Igy hogy már nem volt programom az egyik barátommal mentem el találkozni amin ő megsértődött és azóta alig beszél velem. Nem gondolom hogy bármi rossz lenne abban ha találkozom a barátaimmal elvégre ő mondta le a randit..

Szerintetek ezt mire véljem? miért sértődött meg egy ilyen dolgon..?



2018. nov. 3. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

A sértődés egy gyerekes reakció, jelen esetben az oka a féltékenység. Egy másik sráccal találkoztál helyette,függetlenül attól,hogy ráért-e vagy sem.

Pótolhatónak érezte magát,mert azonnal találtál magadnak egy másik fiút a helyére. Ez pedig az egyik lehető legrosszabb dolog, amit egy ismerkedési fázisban vagy kapcsolatban éreztetni lehet egy emberrel. Most könnyen feldolgozható dolog, de azon se csodálkozz,ha neki ennyi elég is volt. Kétségekkel indítani egy kapcsolatot rossz és nem is kell.

Tanultál valamit a dologból?

2018. nov. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem mondta, hogy egy fiúval találkozott.. Azt mondta, hogy a barátjával, ami jelen esetben lehet egy barátnője is, és valószínűnek tartom, hogy így volt, csak nem fogalmazott pontosan a kérdező.

A kérdésre válaszolva, szerintem elég gyerekes viselkedés ez.. Nyilvánvaló, hogy ha ő nem ér rá, akkor majd valaki mással hoztok össze egy programot. Szerintem nincs ezen semmi megsértődni való..

2018. nov. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ugy gondolta, hogy probalkozol masikkal. Beszeld meg, hogy semmi koze, csak barat az barat..

Ha igy is feltekenykedik, akkor azt szard le, nem lesz tartos kapcsolat belole.

2018. nov. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!