Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyhogy nem sértődött meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyhogy nem sértődött meg rám ez a srác?

Figyelt kérdés
Egy tantárggyal kapcsolatos témában írtam egy srácnak e-mailen keresztül, később egyre több üzenetet váltottunk egészen baráti hangneme lett a csevegésnek. A srácról meg is tudtam, hogy Oxdfordban szeretné folytatni tanulmányait. Most elhívott talizni, és mondta hogy vehetem randinak+ küldött képet magáról. De nekem sajna nem az esetem meg vhogy nem fér bele h randizni kezdjek egy fiúval miközben ő külföldre megy majd. Ezt meg is írtam neki, és erre visszaírt hogy ő benne lenne egy találkozóban attól még nem randi céllal. Szerintetek? Mit akarhat? És milyen egy randi és nem randi célú tali ?
2018. jún. 13. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól tartok ez egyértelműen azt jelenti, hogy le szeretne feküdni veled, semmi több.

Ne menj bele olyanba amit te sem akarsz, pláne idegennel.

Ha nem akarsz tőle semmit, függeszd fel vele a csevegést.

2018. jún. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A fiú ettől függetlenül érdeklődik feléd és szívesen megismerne személyesen is. Lehetséges, hogy úgy gondolja, most azt mondod egy kép alapján, hogy nem jön be de a személyisége szemtől szembe meggyőz, hiszen interneten jól kijöttök. Viszont az is lehet, hogy a srác tényleg tudomásul vette, hogy nem akarsz semmi komolyat tőle, ez esetben csak érdeklődik irántad, szeretné veled jól érezni magát.

Szerintem mindenképp menj el a találkozóra, ha azt írtad baráti hangneme lett a beszélgetéseteknek. Ugyan úgy megihattok egy kávét, limonádét, sütizhettek barátként is. Beszélgettek ugyan úgy mint interneten, szimplán nem megy át flörtölésbe a beszélgetés. :)

2018. jún. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne legyetek már hülyék :D

Bízik benne hogy levesz a lábadról.

Szerintem elég nehezen ismerkedik mint én is.

És nem biztos hogy Oxford valóban Oxford lesz :)

Ne menj egyedül a találkára, nehogy baj legyen. De ha úgy érzed egy találka, forgalmas helyen , fényes nappal, nem a világ :)

2018. jún. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!