Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy deríthetném ki, ki az...

Hogy deríthetném ki, ki az igazi apám és hogy féltestvérek vagyunk-e a volt barátommal?

Figyelt kérdés

Igazából már szakítottunk, de azért néha találkozunk, meg a mai napig ő áll hozzám a legközelebb, mindent tud rólam... Szóval értitek.

Anya nagyon ellenezte, mikor elmondtam még évekkel ezelőtt, hogy kibe vagyok szerelmes. Azt mondta, felejtsem el sürgősen. Akkor azt hittem, azért, mert Ő volt akkoriban a balhés gyerek, a helyes, népszerű fiú (még most is igaz az utóbbi kettő, csak már nem töri össze a tulajdonukban lévő autókat, nem mászik ki a suli 2. emeletén, stb). De utána megtudtam, hogy az anyámnak évekig viszonya volt az ő apjával és az a helyzet, hogy a barátommal nagyon hasonlítunk egymásra. Többször volt, hogy testvéreknek néztek minket. Az igazi testvéremmel viszont olyanok vagyunk, mint a tűz és víz, egyáltalán nem hasonlítok senkire a családban, kakukktojás vagyok.


Mikor a barátommal szakítottunk, akkor anya szinte megkönnyebbült, mondta is, hogy jó, hogy nincs többé közöm a fiúhoz és hallottam, ahogy mama mondta neki, hogy akkor a feszültség is megszűnik körülöttünk.


(Én 16 éves vagyok, Ő 17, de mind a ketten 11.-be járunk és az osztálytársam.)


2014. nov. 11. 18:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen MÁR nem tör össze autókat? Jól tudsz párt választani te lány... Amúgy, hogy a kérdésre válaszoljak:


[link]


Kicsit borsos, és lehet szülői beleegyezés is kell, de itt tutira megmondják.

2014. nov. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a rokonokat kerdezd meg es ha senki nem mond semmi biztatot akkor csinaltass DNS tesztet
2014. nov. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nos, igen, volt egy érdekes időszaka.... De ahogy közeledik a tizennyolchoz, egyre komolyabb. Mondjuk ez a szerencse.


A netes DNS tesztekről azt hallottam, hogy nem a legbiztosabbak és ha anya kártyájával fizetnék, rájönne. De klinikán, kórházban meg nem tudom, hogy megcsinálnák-e 2 kamasznak, még akkor is, ha van náluk elegendő pénz...

Próbáltam óvatosan puhatolózni, de senki nem mond semmit.

2014. nov. 11. 18:14
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez nem netes DNS teszt hanem bementek, kifizetitek, leveszik a vért a laborban megvizsgálják és elmentek az eredményért. A kórházban is pontosan ugyanígy fog zajlani és ott is fizetni kell. Ha jól tudom 90 ezer körül van a kórházban és csak apaságit csinálnak (ehez kell az apa).
2014. nov. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az eszedbe sem jut, hogy anyukád egy idióta fiútól akart távoltartani?

Már kombinálsz, megáll az ész....

2014. nov. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem, nem "már" kombinálok.

Nem tudott róla semmit, csak a nevét mondtam el és a mai napig emlékszem a reakciójára. Jó, hogy nem íratott át rögtön másik iskolába...

Ha segíteni nem tudsz, minek írsz?

2014. nov. 11. 19:31
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki 17 évesen autókat tör össze, hogy a többi balhét ne is említsem annak gyakran híre megy ám, név szerint (főleg ha kis település, főleg ha anyukád kavart a balhés apjával). Szóval anyukád lehet nagyon jól tudta mekkora egy link alakról van szó.
2014. nov. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez segítség lenne, csak úgy látszik, 16 évesen annyi eszed sincs, mint egy tojógalambnak. Azt teljesen rendben találod, hogy kocsikat tört össze meg balhézik, és elképzelni sem tudod, hogy anyukád nem egy ilyen lecsúszott, zűrös alakot képzelt el melléd. Szerinted csakis azért tiltakozhat, mert a féltestvéred a srác


:D :D :D


Naiv vagy, angyalkám!

2014. nov. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem most nem is az erdekli a kerdezot h hogyan viselkedik a gyerek. hanem az hogy vajon az akivel egyutt volt az nem e veletlen a feltestvere es ezt hogyan tudna kideriteni minnel elobb.
2014. nov. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem azért, de bennem akkor villogna a piros jelzés, ha csak megtudnám, hogy az anyám évekig kavart a srác apjával és a sráccal mindenki tesónak néz minket... nekem ennyi elég lenne ahhoz, hogy kiverjen a víz xD
2014. nov. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!