Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elhívtam egy lányt mozizni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam egy lányt mozizni, és bele ment, de nem tudom, hogyan kell lezajlania a dolognak. Leírná nekem valaki?

Figyelt kérdés
Úgy értem, még nem vittem lányt magammal moziba, de ismerkedni szeretnék vele. Mikor kell beszélgetést kezdeni? Előtte vagy utána vagy is-is? És milyen témát hozzak fel? Milyen téma számít ajánlottnak, és tabunak? Vagy igazából minden jön magától? Mondjuk az is témának számít, hogy milyen filmet nézzünk meg... Ilyen célra milyen filmet érdemes választani? Vígjáték esetleg? Léci trollok kíméljenek.

2018. nov. 12. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Ismerkedésre nem alkalmas a mozi.

Inkább valami beülős helyre menjetek.

Ha mêis megmarad a mozi előtte találkozzatok, beszélgessetek, ismerd meg.

De egyébként minden jön magától és érezni fogod, ez nem betanulható és nem is előre megrendezett dolog.

2018. nov. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod!
2018. nov. 12. 17:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen hétköznapi témákról, suli, barátok, hobbi,... Magadról is beszélj nyugodtan, de hagyd őt is szóhoz jutni. Mindig nyitott kérdést tegyél fel, amire nem lehet egy igennel, vagy nemmel válaszolni. Figyelj rá, hogy ne káromkodj és nézz a szemébe.

A legfontosabb, hogy légy magabiztos, ne stresszelj azon, hogy vele beszélgetsz, nyugodtan ne hadarva beszélj.

Gondolom hasonló korban vagytok, így előfordulhat, hogy neki is elég idegen lesz ez az egész helyzet.

2018. nov. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm a gyors választ.

Egyrészt igen, hasonló korúak vagyunk, én 18, ő meg 17 lesz nem sokára.

Másrészt azzal van az egyik legnagyobb problémám, mert gyakran pont mielőtt ki mondanám azt amit terveztem, akkor ijedek meg, hogy mi van ha hülyeséget mondanék azzal... Például a múltkor volt az október 22, 23-i ünnepség, és a mi osztályunk rendezte, és az ofő neki is adott szövegrészt. Szépen felöltözött, én meg nem tudtam neki ezt megmondani, hogy csinos, csak mikor már a buszon ültem hazafelé, akkor írtam meg neki ezt. De ezt sajnáltam, mert egyrészt haragudtam magamra a gyavaságom miatt, másrészt meg hát nem azt mutatja, hogy olyan nagyon tisztelném őt.

szóval ja... Már készítem fel rá magamat, hogy ez ezúttal ne történjen így.

2018. nov. 12. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!