Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Vajon össze fogunk jönni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon össze fogunk jönni?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel nem olyan régen ismertük meg egymást. Szoktunk neten is, élőben is beszélgetni, volt már, hogy egy-két délután együtt töltöttünk egy kis időt.

Sokak szerint össze fogunk jönni, és sokan azt mondják, hogy ez az egész már csak rajtam múlik, mivel a srác adja azokat a tipikus jeleket, csak elvileg én ezt nem veszem észre. Szerintetek? +tudnátok mondani olyan jeleket, amikből talán én is észre tudnám venni? (nem ilyen mosolygásra gondolok, hanem esetleg a bonyolultabban észrevehető dolgokra)

Előre is köszi a segítséget!



2018. nov. 15. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindig csak a jelek... Vezetett ez már valaha eredményre? Ha nekem tetszik egy lány és kettesben vagyok vele akkor séta közben megfogom a kezét, átölelem és hasonlók. Ha nem kever le egy pofont vagy távolodik tőlem akkor egyértelmű, hogy nem vagyunk közömbösek egymásnak. Minek kell túlbonyolítani? :)
2018. nov. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gyurcsik válasza:
Ne éld bele magad. Add önmagad,ne akarj megfelelni neki,úgy görcsös lesz az egész. Ha úgy érzed megszeretnéd ölelni öleld meg stb. Mutasd ki,hogy te is érdeklödsz íránta ez fontos. Így tudni fogja mi a helyzet és merészebb lesz kimutatni a vonzalmát. A tanács a legtöbbször zsák útca Deniz is meg mondta,de a tapasztalataimat leírtam. Sok sikert! 22/F
2018. nov. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!