Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyasszonyommal 2 éve élünk...

Mennyasszonyommal 2 éve élünk együtt, most külföldre kell mennem a munkám végett, csak hétvégente fogunk tudni találkozni. Vajon meddig tartható ez így fent?

Figyelt kérdés
2015. jan. 30. 13:07
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
De az is lehet,hogy csak 2 hetente.Mi a véleményetek,meddig tudjuk ezt így csinálni?Nulla testiség,nulla összebújás,csak a másik utáni vágyakozás.
2015. jan. 30. 13:10
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Tőletek függ, nem tőlünk.
2015. jan. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
74%
Mi már 6 éve így vagyunk.Ha szeretitek egymást,akkor ez is átvészelhető.
2015. jan. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Mennyi időre mész?
2015. jan. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mennyi időre?Még nem tudom,lehet 1 év,lehet 2 év.Azt szeretném elérni,hogy utánam jöjjön.Az lenne a legjobb.
2015. jan. 30. 13:22
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Mi évekig csak hetente találkoztunk, ősz óta pedig csak 1-2 havonta. Nálunk működik, hogy a ti kapcsolatotok kibírja-e, az rajtatok múlik.
2015. jan. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%
Hát azért nem árt ha van közös jövőkép, és belátható időn belül elmúlik ez az "állapot".
2015. jan. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%
A hétvégente teljesen oké egy távkapcsolatban.
2015. jan. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

SZerintem max. 1-2 évig és nagyon szükséghelyzetben.


Más az, ha az ember még nem él együtt és úgy kényszerül ilyen helyzetbe, mint az, amikor más egy kialakított életközösségből szakad ki.


Hosszabb idő alatt akaratlanul is elmúlik az, ami összetartott benneteket, és a kapcsolat egyfajta függőségi viszonnyá alakul át, ahol igazából már csak az az 1-1 együtt töltött hétvége köt benneteket össze, de egyébként semmi köze az életeteknek egymáshoz...


Nem vállalnám el, ha nem muszáj, ill igyekeznék úgy intézni, hogy a párom max. fél-1 éven belül utánam jöhessen.

2015. jan. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%

Èn 5 evig csináltam ezt a volt párommal, aztán besokaltam. Talán ha nem ment volna ki akkor elöbb besokaltam volna töle.

Akkor elhatároztam hogy távkapcsolat nem nekem való.

De a történelemben nem ti lesztek az egyetlenek, még az ókorban is a katonáknak, hajósoknak kereskedöknek mennie kellett....

2015. jan. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!