Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első találkozóra milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozóra milyen ötleteitek vannak? Ti hogyan szoktátok?

Figyelt kérdés
Interneten megismertem egy lányt, kb egy hete beszélek vele. Lassan itt az ideje hogy találkozzak vele. Viszont nincsenek komoly ötleteim és a beszélőm is olyan hogy gyorsan kifogy a szavakból. Mostan ha elviszem kajálni vagy ilyesmi az nagyon átlagos nem? Valamint ha nincs mondanivalója egyikünknek sem akkor milyen témákat szoktatok bedobni?
2018. nov. 20. 16:02
 1/5 anonim válasza:

Add magad, fingj az orra alá. Hogy később ne érje meglepetés.


A viccet félre téve. Én se vagyok valami nagyon beszédes, meg kell szokni egy embert hogy elbeszélgessek vele. Hát barátnőmmel az első 2 randi annyiról szólt hogy 1 mondat 10 perc síri csend. Bár akkor mindig bevágta hogy Cirip-cirip aztán nevettünk. Hát alapból nagyon ritkán vagyok komoly srác. Szóval onnantól végig toltam a hülyeségeimet könnyesre nevettük magunkat. És még mindig kibírja a hülye fejemet. :D

2018. nov. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az se rossz 😀
2018. nov. 20. 18:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg melyik (melyik volt) a kedvenc tantárgya, mit csinál szabad idejében, szereti-e a verseket, melyik a kedves zenekara, merre volt nyaralni,..

Istenem! Nem tudsz miről beszélgetést kezdeni???

2018. nov. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyrésze ezeknek interjúztató kérdés. Megkérded ő meg aszondja hogy Szerbiában.

Ariana grande.

Biológia.

2018. nov. 20. 19:30
 5/5 A kérdező kommentje:
Szabadidejében meg sorozatot néz
2018. nov. 20. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!