Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek a netes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a netes ismerkedésről?

Figyelt kérdés
Volt már, hogy összejöttetek innen valakivel? Vagy kavartatok? Kort és nemet is pls!
2018. nov. 27. 10:29
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Nem reménytelen, de neten sokkal kisebb az esélye mint a való életben! Aki neten próbál ismerkedni nekik többnyire valami gondja van az életben! 23f
2018. nov. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

innét (is) volt partnerem :)

nyitott vagyok rá


42/F

2018. nov. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Regen a Parom.hu jo volt...
2018. nov. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A barátomat a Facen ismertem meg, már fél éve együtt lakunk.
2018. nov. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Már nincs vele bajom. Viszont érdekes, hogy amíg nem szerettem a netes ismerkedést, addig volt a netről barátnőm (bár akkor sem kerestem), mióta elfogadtam ezt a "módszert", azóta meg nem foglalkozom a témával.


Szerintem igényektől függ, hogy kinek jön össze a netes ismerkedés. Ha csak szexre vágyik valaki, azt egy Tinder regisztráció pár napon belül megoldja, ha viszont valami komolyabb kell, azt már nehezebb megtalálni.

2018. nov. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem innen gyakoriról volt egy 1 éves kapcsolatom :D
2018. nov. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Volt innen több mint egy éves kapcsolatom. :-)

37F

2018. nov. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a koreai lányok jönnek be szál felmentés az egyik online dating sitera, és (kellemes csalódásomra) találkoztam egy nagyon aranyos lánykával, aki úgy néz ki jövő tavasszal el is látogat Pestre. Szal akármi lehetséges kérdező
2018. nov. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szal felmentem*
2018. nov. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem olyan jó.

Ahhoz hogy valakik szerelmesek legyenek kell kémia is, azt meg ugye csak élőben tudjuk meg hogy van-e.

Emellett lehet hogy valaki másnak adja ki magát.

2018. nov. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!