Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehetne tenni? Mi a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni? Mi a véleményetek a netes ismerkedésről? Nektek bele férne ha párotokal csak hétvégente találkoznátok?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok sokat költöztem jelenleg Győrben élek ismerkedni szeretnék barátokat szerezni esetleg barátnőt de el vagyok veszve tanácstalan vagyok mert 4 éve nem ismerkedtem.Nincsenek barátaim nincsen társaságom.Neten ismerkedtem régen bevált és nekem az a veleményem hogy neten jobb mert találkozó elött picit már megismerem azt akivel találkozom és így nem vakon megyek oda hozzá.De nehéz belőni olyat találni neten aki szingli szeret beszélgetni nem lakik túl messze és van közös pont így van témánk.De hát ha személyesen megyek oda egy ki szemelthez ott az a gond hogy semmit nem tudok róla hiába csinos ha nincs közös pont nagyon más nézetie vannak ezért vált be nekem neten.A társ kereső oldalak azok nem jók csak ego növelésből vannak fent .Disco nem az én világom de nem hiszem hogy ott találnék barátokat vagy hoszabb távú barátnőt.Ötleteket tanácsokat várok.

2017. máj. 19. 01:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Nos legkönnyebben barátokat a környezetedből tudsz szerezni, akikkel napi kapcsolatban vagy. Suliban vagy munkahelyen. Aztán lehet csak 1 valakivel leszel jóban, de az is bőven elég ahhoz, hogy bemutasson másoknak és egyre bővüljön a baráti köröd. Így meg is ismerkedhetsz olyan lánnyal akivel jól kijöttök. Igen nehezebb, rizikósabb, de izgalmas legalább, különlegesebb.

De ha neked régen bejött a neten ismerkedés csak tudod hol, milyen oldalon. Szóval tedd megint azt, mint akkor. De mondjuk simán lehet hogy megtetszik valahol egy lány a közeledben, nem kell róla sokat tudod, csak mondjuk a nevét, pár szót beszélni vele akármilyen ürüggyel. Facebookon vagy akárhol ismerősök lesztek, és ráírsz ott. Talán manapság a környezetemben ez a leggyakoribb. Hamar kiderül neten, ha nem fog összejönni, nem is kell hozzá találkozni, ha meg szimpi jöhet a randi. Tessék félig netes félig személyes ismerkedés:D

2017. máj. 19. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos a környezetemben nincs senki :(
2017. máj. 19. 03:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Hétvégente?


Mi fél évig egyáltalán nem találkoztunk, csak cseteltünk, fél év után is havonta max. 5-6 napot.

Pont, mikor megismerkedtünk, költözött külföldre.


De azóta én is kijöttem hozzá, szóval hálisten, már megoldódott a dolog, de nem volt egyszerű. :)

2017. máj. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ember függő...

Nekem nem férne bele.

Eleve ez a hétvége is...nem minden hétvége lesz szabad és akkor mindjárt 2 hét...de lehet a következő sem akkor 3 hét...és így tovább.

Persze van akinek ez belefér. Nekem nem.

2017. máj. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Persze, hogy beleferne, nem kell egymason logni egesz nap-azt a fiatal tinik teszik, akiknek folyamatos szorakoztatas kell ahhoz, hogy fennmaradjon a kapcsolat. Mas teszta, ha folyton csak vele akarsz lenni szerelembol. Akkor kinzoan elkezd hianyozni, de akkor azert jo hetente talalkozni, mert egy het alatt olyan hianyerzet alakul ki benned, ami szinte orgazmuskent hat mikor hetvegen meglatod az arcat, atolelheted a kedvesed.
2017. júl. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A netes ismerkedesrol annyit, hogy hat eve veletlenul bejeloltem valakit, akit nem is ismertem(veletlen!!) . Azutan elkezdtunk beszelgetni es szep szep lassan honaprol honapra egyre tisztabban lattuk, hogy teljesen egyhullamhosszon vagyunk, egyszer sem talalkoztunk ezalatt, egyikunk sem kapcsolatot akart. Kesobb negy evig tarto szerelem lett belole. A tarskeresoknek is van ertelme, csak nagyon erosen kell "szelektalni". Tarskeresorol is csak hosszabbtavu kapcsolataim voltak.
2017. júl. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!