Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak hamár én kezdemé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hamár én kezdeményeztem?

Figyelt kérdés

Van egy srác. Szerelmes vagyok bellé. De ő ezt nem tudja. (Vagy lehet sejti) a lényeg, az ,hogy 2 nap múlva elhívtam órák után sétálni. Beleeggyezet.. na de... Mit csináljak?

Nagyon zavarban vagyok ha csak meglátom. Ha arra kerűlne a sor bevalljam neki az érzéseimet? Vagy mit hozhatok fel témának?

17/L



2018. dec. 3. 00:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Az lenne a lenyeg hogy a srác kérdezősködjön rólad minél többet. De amigy kb bármiről beszélhettek csak más srácokról vagy ex pasikról ne
2018. dec. 3. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elhívtad sétálni. Milyen ürüggyel? Csak leesett neki, miért is hívtad el, nem? Azt semmiképpen se mond, hogy szerelmes vagy belé, mert az elsőnek elég fura lenne. Próbáljatok meg egyszerűen beszélgetni. Aztán kiderül, hogy alakul. Felveti e másik találkozó lehetőségét.

Ha meg megkérdezi, hogy minek akartál vele sétálni, akkor mond meg neki, hogy tetszik neked. Végülis az a lényeg, hogy ne szalaszd el a lehetőséget.

2018. dec. 3. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azért hívtam el mert egy nagyon utálok nessengeren beszélgetni. Én látni szereten az arcokat ha beszélgetek az emberekkel.

Végre lehetőség ,hogy vele lehessek egy kicsit...

2018. dec. 3. 07:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha kérdi, mondd azt, h. szimpatikus neked. Beszéhettek sulibeli történesekről, egy jó film, zene, koncert, könyv (ha van még olyan, aki önszántából olvas), utazás, közelgő karácsony, családotok (esetleg).

Mások leszólása, intrika, bunkózás, szerelemi vallomás ne legyen téma..

Legyél nyitott, toleráns, kedves vele

Figyelj rá, hagyd szóhoz jutni (mert van, aki zavarában sokat beszél, locsog, a másik fél meg csak bólogat), ne 'vallasd', próbáld megismerni, lehet, h. nem is pont olyan, mint amilyennek elképzelted/ esetleg idealizáltad magadban. Sok sikert!

2018. dec. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó válszolónak köszönöm!

Én sajna vagy nem sajna épp az ellenkezője vagyok. Ha zavarban vagyok nemtudok mit felelni és inkább nem szólalok meg... Minden percel ott vagyok ,hogy semmi esélyem.

2018. dec. 3. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!