Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ilyen hamar el lapult volna a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen hamar el lapult volna a dolog?

Figyelt kérdés

Fél éve se vagyunk együtt.

Eleinte az volt a gond, hogy ő többet akar talizni..

Aztán jó oké. Azt hittem púp leszek a hátán, ha én is akarok.

Végül már minden nap együtt voltunk.

Egyszercsak benyőgi, hogy túl sokat akarok találkozni. Mikor először meg az volt a baj, hogy nem töltjük együtt a napokat.

Hát most meg megunt?

Már puszit se ad annyit meg semmi.

Írtam neki hogy hiányzol (mert ment a dolgára), erre nevetős smile t írt. Hát kiez....

Nem tudom mit gondoljak..

19/L


2018. szept. 24. 07:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy “ki ez?” ... hogy beszélhetsz így valakiről, akit állítólag szeretsz?

Nyilván nem szeret már, elég volt a flegmaszövegű kis csajából ennyi, van más ezer ilyen futószalagon legyártott kislány, mint te.


(Könyörgöm Istenem, csak idióra, szar értékrendű, flegma, magát sokkal idősebbnek játszó gyerekem ne legyen! Ámen)

2018. szept. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ki flegma??? Csettint aztán ugrok. Barátaim sincsenek már.
2018. szept. 24. 08:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Szakítani akar, csak bamba megmondani. Fél, hogy pofon vágod. Mondd neki, hogy tényleg sokat találkoztok, ezért jobb lenne, ha eztán sosem. Ekkor majd ki akar békíteni egy szex-szel. Ekkor rajtad áll, hogy mit cselekedsz...
2018. szept. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jól érzed: ilyen hamar ellapult. Már puszit sem ad...
2018. szept. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!