Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha túlságosan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha túlságosan hamar elkezdek kötődni?

Figyelt kérdés

Nyaralás alkalmával megismertem egy aranyos fiút nem is beszélgettünk olyan sokat mégis nagyon elkezdtem hozzá kotődni. Csak az a bökkenő hogy nem magyar és nagyon messze lakik. Úgyhogy most nagyon szenvedek emiatt mert tudom hogy sosem fogunk már találkozni.

Nem ez volt az elso eset hogy ilyen hamar elkezdtem valakihez kötődni. Mit lehet ez ellen tenni? Már megőrít ezva dolog

17/l



2018. júl. 13. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit :D

Én is ilyen vagyok meg voltam is de ahogy telik az idő egyre kevésbé vagyok ilyen. Szeretnél magadnak valakit és ez természetes is csak így szeretnél kompenzálni.

2018. júl. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Meg kell tanulnod kezelni. Én is ilyen vagyok, nem egyszerű, sokszor volt már borzalmas, de napról napra könnyebb és lehet vele élni. Arról nem is beszélve, hogy viszonzott esetben még jól is jön ;) 18/L
2018. júl. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
semmit, én is ilyen vagyok. nekem az segít ha alapból nem veszem komolyan a másikat, amikor nem látok rá esélyt, hogy a másik komolyan érdeklődik és nem csak időszakos a vonzalom (nyaralás, vagy egy buli miatt vagy valami) már alapból úgy állok ilyenkor hozzá, mert meg kell védenem magam, mert okozott már ilyen helyzet jó pár álmatlan éjszakát.
2018. júl. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!