Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ebben az esetben mit kéne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben mit kéne tennem mint nő?

Figyelt kérdés
Randizunk egy ideje, csók volt és voltam már nála, veszekedtünk is már meg volt hogy 1 hétig nem írt egy veszekedes után majd írta hogy hiányzom és azt mondta azért nem irt mert megpróbált elfelejteni de nem ment neki...jah én is mondom bullshit és mondta hogy ígéri hogy bebizonyítja és hogy ne érezzem úgy hogy kihasznál és csak akkor ír amikor ráér(mert total igy erzem,amikor suliban vagyok nem is érdekelődik felőlem és sztem azért mert tudja hogy nem találkozhatunk aznap)de most is megbeszéltük hogy akkor hétvégén együtt leszünk erre nem is írt meg semmi. Most mit kéne tennem? Elvileg ő felnőtt férfi ezt mégse értem

2018. dec. 3. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a francba
2018. dec. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Alighanem hétvégére akadt neki más, talán egyik exe...
2018. dec. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Játszik veled,hagyd.
2018. dec. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szóval gondolom jópár évvel idősebb nálad. Egy normális kapcsolatban nincs olyan, hogy egy veszekedés után 1 hétig nem beszélünk. Persze, hogy azt mondja, hogy nem használ ki, mikor kihasznál. Játszadozik veled, mert tudja, hogy te úgyis engedni fogsz, eléri, hogy még te pitizz neki. Ezért nem ír. Ha jót akarsz magadnak azonnal otthagyod.
2018. dec. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van benne valami
2018. dec. 6. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!