Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan és mit kéne tennem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és mit kéne tennem ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy senkitől nem merek tanácsot kérni csak idegenekől. Ja szóval az a helyzet, hogy tetszik nekem egy fiú és még sohasem beszélgettem vele ez a tipikus "sohasemszólnahozzám és néznerám" kategória (szerintem) vagyis népszerű(ilyen netceleb szerűség, de láttam már élőben és pár szót már kommunikáltam is vele(megkerdeztem melyik terem merre vanxdszanalmas vagyok), helyes, mindenki odavan érte ( csak én nagyon😍) Még sohasem fordult elő hogy ennyire tetszett volna valaki.. pl régen el sem tudtam képzelni hogy az amerikai tinifilmekben a csajok miert rajzoljak a kiszemeltjuket le de ma pl azon kaptam magam hogy komplett rajzaim vannak rola a fuzetemben. És tudjatok mit? Imadtam ot rajzolni elvesztem az arcában a szemeiben a mosolyában😭😭. Szóval még sohasem éreztem ilyesmit alig veszek levegőt amikor a közelemben van felgyorsul a szivverésem, figyelem a szemem sarkából de még csak rám sem néz.(legalább is en nem lattam vagy nem figyeltem legtöbbször ránézni sem merek) Ilyenkor mi a teendő? Rá merjek nézni? Nézzek bele a szemeibe? Annira lehetetlen ez a z egész egy évvel felettem jár és még közös ismerőseink sincsenek😭😭 Hogy lehetek ilyen szerencsétlen? Pont az tetszik akit sohasem kaphatok meg. Hasonló eset? Vélemény?

2017. febr. 13. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? 13 xd?
2017. febr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem 10 xddd kösz a válaszod a napi trollkérdésemre.
2017. febr. 13. 21:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kamu kérdés csak szimplán ilyen hülye vagy
2017. febr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Vikrics válasza:
Szerintem először beszélj vele csak interneten. Aztán majd kialakul és élőben is fogtok és kialakulhat bármi még.kucsi önbizalom és nem lesz gond.
2017. febr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!