Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kéne tennem egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem egy ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Egy kis story : ev elején új suliba mentem es egy 1 hónap múlva kb ram irt. Beszélgettünk minden es egyszer csak azzal jön h bejövök neki.. nekem is bejött es en is elmondtam. Járni nem akart mert félt. Egyszer szombaton chatelunk es míg egész délelőtt chateltunk utanna nem.. csak megnézte.. es igy ment tovább.. most mar 2-3 hónapja nem is ír, meg sem nézi. Azt hallottam h nem bír. Gondoltam kiengesztelem es meghivtam hozzánk a bulimra, de nem jött el. Voltunk a hosszú hétvégén olaszba hoztam neki egy rakat ajándékot es nem.. meg sem köszöni. Mit kéne tennem. Kell nekem : (
2017. máj. 13. 23:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Ebből azt tudom leszűrni, hogy megtudott rólad valamit ami miatt fél tőled és nem szeretne semmit.

Velem is volt ilyen, egy lány iránt de ez nem ide tartozik, meg nem is írnám le, mert mindenhol vannak kémjei, tudod még a madarak meg fák is árulók néha...


Meg kéne tudnod mi volt ez.

2017. máj. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!