Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Csak játszott velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nat-P kérdése:

Srácok! Csak játszott velem?

Figyelt kérdés

Az alap szitu, hogy megismerem tinderen a fiút ő 21 én 17.Talalkozgattunk(4x)megfogta a kezem olelkeztunk, élőben nagyon jól kijöttünk éreztem a vonzalmat, sokat nevettünk, bár csók nem volt. Elvitt étterembe is és ő fizetett. Messengeren viszont nagyon off a helyzet. Alig ír vissza, nem nagyon tudunk miről beszélni, rahangolodni egymásra. Nem nagyon kérdezget rólam, főleg magáról beszél, ha valami pánikroham ratőr én ott vagyok és próbálom támogatni. (tudni kell hogy mentálisan nem teljesen van jól, már 6 éve, gyógyszerek, panikrohaok, depresszió, mégis vagy 7 barátnője volt) Tett celzasokat a jövőre, meg hogy ő biztos abban mit szeretne velem kapcsolatban.Ha jobb időszakát élte mondta hogy szereti a hangom, meg ahogy ramosolygok, ilyen kis aprosagok megis úgy éreztem a törődésem jobban érdekelte mint én hiszen mikor szükségem lett volna rá, nem feltétlen volt ott. Eléggé nem törődöm lett, ha írtam hogy valami bánt meg sem kérdezte mi csak írt valami magáról, az idohianyra fogta. Mikor felhoztam neki hogy nem megy köztünk ez a dolog írásban azt mondta, ő hibaja mert nem szereti és nem fektet bele eleget. Aztán jobb lett. Kb két hétre megváltozott és többet dumáltunk de továbbra sem lett érdeklődőbb. Aztán már újra visszafordult a helyzet nagyon nem érzem a torodeset, alig ír napok óta, persze mindig van kifogás mikor látom hogy elérhető, és ha még rakerdezek miért nem ír 6 órán keresztül mikor fent van, én leszek a szar, mert haverjaval van, dolga van, bizalmatlan vagyok, mikor csak érdekel hogy jól van e, vagy nem tudom ez ilyen patt helyzet. Aztán mégis tegnap előtt kérdezte mikor taliztunk, de ezt is rám hagyja mintha nem is érdekelné. Ma eléggé szar napom volt így hát megirtam neki, hogy lehet az a gond hogy nem tetszem eléggé neki, mert érzem hogy valami nem okés, és azt írta lehet igazam van nem tudja, sok minden nem okés. Nekem nagyon tetszik, és másodszorra dobna el így srác 8 hónapon belül és úgy érzem az onbecsulesemnek is annyi. Nagyon fáj.

De akkor miért mondott olyanokat meg írt olyanokat? Komolyan csak játszott velem? Hulyitette a fejem? De ennek mi értelme volt? Nagyon rosszul esik már, hogy így kihasznalnak. Azt írta többször is nem akar bantani csak szeretgetni. Most mégis bánt.

Akinek van ötlete az segíthetne:(



2018. dec. 9. 02:55
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Szia szerintem ő se tudja mit akar ha normális akkor tetszel neki de ha éppen történik valami akkor csak arra vagy jó hogy meséljen és hogy segítsél neki de ez fordítva nem működik! Lehet azt csinálja hogy van egy másik lány csak ha ő nem ír akkor ír neked(vele nincs együtt úgy értem) és ha éppen hiánya van a lányból akkor te bepótolod de az is lehet hogy csak ideges és jobban megnyugszik ha itt vagy mellette és élőben azért olyan.
2018. dec. 9. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Megválaszoltad magadnak kb. Mentálisan beteg a fazon, ez benne van a pakliban
2018. dec. 9. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha jól értem most az a bajod, hogy élőben normális, de chaten nem.

Őszintén szólva én is utálom a chatet, mert erőltetettnek érzem, míg élőben sokkal felszabadultabban lehet beszélgetni. A chat nem az érzelmek közvetítésére való, hiába létezik 50 féle emoji, azokat mindenki másként értelmezheti.

2018. dec. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Istenem!! :(

Tudom milyen nehéz lehet, bár te sokat szenvedsz

Mindenképp írd le h mi bánt és mit érzel, bár ezt valahogy leírtad de részletesebben! Ha a fiú nem hallgat meg, nem keres, konkrétan le se szarja h élsz de azért lelkiztek akkor csak barátság lenne az egész

Mindig van mikor a csavo bókol

Az is lehet h nem gondolta komolyan, de fordítva is igaz lehet

De nagyon közrejátszik h mentálisan zavart

Ezért nem nagyon tudok/ tudunk tanácsot adni mert nincs olyan tapasztalatunk mint neked

Hagyj időt neki, pár napig ne keresd, ha ir akkor meg mondd el neki mit érzel, h miért nem erdeklodik meg ilyenek

Azért remelem tudtam segíteni

2018. dec. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!