Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire spúr dolog hogyha...

Mennyire spúr dolog hogyha étteremben, kocsmában sosem iszom, hanem laposüvegben viszek vodkát és a WC fülkében iszom meg?

Figyelt kérdés
Nekem túl sok 1200 forint 4cl egy pálinkáért, ha valaki rövidezni szeretne akkor kisebb vagyont kell otthagynia. Borokat mindenhol pancsoltat adnak, ahol meg nem ott meg 600 ft decije, bortól való berúgáshoz is egy kisebb vagyon kell. Sört meg sajnos nem szeretem. Ezért egy 2 dl-es flaskába szoktam meginni a wc-ben royal vodkát, közben max. egy őszilevet rendelek kint.
2018. szept. 1. 07:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Szegyenletes! :D

LEGYek bolcs es vedd meg igyal otthon egy jo kis music mellett.

Amugy meg ne igyal ha nem muszaj

2018. szept. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez több szempontból is nagyon gáz.

1. Szerintem ha valamit nem engedhetsz meg magadnak, vagy sajnálod rá a pénzt, akkor ne menj oda.

2. Szerencsés esetben nem egyedül jársz kocsmába hanem a társaság miatt. Így hogy tudtok egy rundot együtt meginni, mi lesz egy koccintással? Pont a közösségi élmény vész el, nem vagy része a csapatnak így.

3. Legalább mennél ki a ház elé a bagósokhoz mondjuk, de pont a piszkos, hugyszagú WC-be kijárni inni, hát ehhez kell egy gusztus hallod...

2018. szept. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem telik rá, akkor ne járj ilyen helyekre. Megveszed a kisboltban, megiszod a csövesekkel, és mehetsz haza
2018. szept. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
az egész helyet megvehetném annyi pénzem van
2018. szept. 1. 08:31
 5/20 anonim ***** válasza:
98%
Zugivó is vagy, gazdag is. Miért pont őszilére esik olyankor a választás?
2018. szept. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
Gazdag, ja. Hétfőn suli, csak szólok.
2018. szept. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
zugivó másokra vonatkozik.
2018. szept. 1. 09:28
 8/20 EgriPeet ***** válasza:
94%
A válaszokra adott reakcióid miatt egyre gázabb.
2018. szept. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
persze, aki gazdag az már rögtön "gáz"
2018. szept. 1. 09:44
 10/20 anonim ***** válasza:
94%

Nem, nem az a gáz, ha valaki gazdag.

Az viszont gáz, ha valaki gazdag létére olyan spúr, hogy a WC-ben egyedül iszik ahelyett hogy a barátaival lenne, ne adj isten még meg is hívná őket egy-egy körre, ha már annyira gazdag hogy az egész helyet megvehetné.

Ettől pedig már csak az gázabb, ha valaki gazdag létére olyan igenytelen hogy képes WC-ben bujkálni laposüveggel.

2018. szept. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!