Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám azzal vádol, hogy a...

Anyám azzal vádol, hogy a kollégájával akarok randizni. Hogyan hitessem el vele, hogy nem?

Figyelt kérdés

A kollégája egy 26 éves, jóképű srác, aki most végezte el az egyetemet. Nagyon jó humora van, és amikor összefutunk a munkahelyen, mindig poénkodunk. Ez egy színtiszta haveri viszony, igaz, hogy vannak benne célozgatások mindkét részről. Anyám pedig örökké azt mondja, hogy én fel akarom szedni a kollégáját, biztos kikezdenék vele, ha ő nem lenne ott. Stb. Amúgy azóta mondja ezt, amióta én is ott dolgozom suli mellett. Nyáron folyamatosan tudok menni, ezért is találkozom olyan sokat a kollégával.

Én 20 éves vagyok.


2012. júl. 18. 14:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
És miért zavarná anyukádat, ha randiznál ezzel a sráccal?
2012. júl. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én a helyedben gyanakodni kezdenék, hogy az anyuka pont össze akar hozni titeket ilyen körmönfont módon:))
2012. júl. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
És miért ne akarnál vele randizni? Miért lenne gond?
2012. júl. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Sehogy ne akard vele elhitetni!0% köze van hozzá,hogy mit csinálsz:)
2012. júl. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja én sem értem. Mi baja ezzel? Tán magának nézte ki a srácot?
2012. júl. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó képű, egyetemet végzett, jó humora van, célozgat is. Miért kellene anyukának bármit is bizonyítani? Kérdezz rá hogy szabadidejét mivel szereti tölteni, ebből illik vennie a lapot hogy meghívjon randira.
2012. júl. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Anyám azzal indokolja, hogy nagyon fél, mert ha esetleg randiznék, neadjisten összejönnék a kollégájával, akkor őt biztos kirúgná a főnöke. Amúgy biztos, hogy nem jövünk össze, mert nekem alakulóban van egy kapcsolatom, amit nagyon szeretnék, hogy bekövetkezzen. Meg nem tudnék a kollégára úgy nézni. Egy nagyon jó haver és ennyi. De anyám nem hiszi el, mert ha találkozunk, akkor mindig nagyon jól elvagyunk, és sírásig röhögtetjük a másikat.
2012. júl. 18. 15:10
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem látom az összefüggést. A kolléga,te, a főnök, a mama és a kirúgás hogy áll össze?
2012. júl. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem anya indult rá a kollégára.
2012. júl. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Tényleg elég összefüggéstelenre sikerült, de elmagyarázom:D

Szóval. Anyám, a bizonyos kolléga, és még 4 nő dolgoznak egy nagy irodában. Én mindenkivel nagyon jóban vagyok, és örülnek, amikor munkaidőben vagy utána hozzájuk. (Az az iroda, ahol én vagyok, egy másik emeleten van.) A főnök egy mogorva vénlány, akivel nehéz jól kijönni, mert mindenért ideges és ordít. Főleg azt utálja, amikor anyámék irodájában jókedv van, valszeg mert irigy. Amikor én ott vagyok, akkor mindig poénkodunk a férfikollégával, és a röhögés áthallatszik a másik irodába a főnökhöz. Ezért fél anyám, hogy kirúgja a főnök miattam.

2012. júl. 18. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!