Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem akarok randizni a fiúval....

Nem akarok randizni a fiúval. Mit mondjak neki? Megbántani sem akarom. :/

Figyelt kérdés

14/L vagyok, és ma megbeszéltem egy randit egy fiúval, de én nem akarok randizni vele, sem járni, mert mást szeretek.


Mit hazudjak neki, mit csinálok holnap? Szóval már levan beszélve meg minden, szóval valami olyan kéne, amit tényleg halaszthatatlan. :D


2011. júl. 14. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha már megvan beszélve illik elmenni..... ezt hamarabb kellett volna mondani neki.. :/
2011. júl. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt, hogy most tudtad meg, hogy holnap jön egy régen látott rokonod akit nagyon szeretsz és hogy nem tudsz elmenni randizni. Mondd azt is hogy 1 vagy 2hétre jön, hogy később se zaklasson.
2011. júl. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Elég kínos helyzet! Miért nem gondoltál a másik fiúra, akit szeretsz, akkor, amikor megbeszéltétek a randit?

A legtiszteségesebb dolog az lenne, ha elmennél holnap a randira és elmondanád, hogy mi a helyzet. Sz*rul esne a srácnak tuti, de legalább tudná az igazat.

16/L

2011. júl. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Na persze, de szerintem ti se akarnátok elmenni, ha a megbeszélés után arra kért volna, hogy tanga legyen rajtad holnap, meg miniszoknya, meg hogy szeretne lefeküdni veled...
2011. júl. 14. 19:55
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ha ilyen p@raszt volt akkor ne mondj semmit, ne menj el és kész, em kényszeríthet semmire
2011. júl. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
14 évesen? :S Mármint ilyen elvárásokkal? Én tuti felpofoznám...
2011. júl. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarod megbántani? Én a helyedben úgy megbántanám, hogy 2x is meggondolja, hogy kivel akar lefeküdni ennyi idősen.
2011. júl. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik válaszoló vagyok.

És amikor igent mondtál ez nem zavart vagy most így utólag?

Mondom a legtisztább ha elmondod, hogy nem akarsz tőle semmit és eljössz. Persze az is megoldás, hogy kitalálsz valami kamuszöveget, hogy miért nem tudsz elmenni vagy se szó, se beszéd el sem mész, de ezzel csak magadat jellemzed.

16/L

2011. júl. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Utólag volt.

Háááát nem tudom mit teszek akkor. Végülis az a rég nem látott rokonos nem lenne akkora kamu, mivel holnapután jönnek. :D

2011. júl. 14. 20:25
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul érzed magad. Mondd neki, hogy megjött, és görcsölsz, meg amúgy is. Kénytelen lesz elfogadni, nem ellenőrizheti...

Amúgy ne mondj igent. Velem is akart találkozni olyan, akitől én semmit nem akartam. El lehet mondani neki, hogy bocs, keress magadnak mást, nekem nem kellesz. Persze finomabban. Kénytelen túljutni rajta...

2011. júl. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!