Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha osztalytarsat akarok...

Ha osztalytarsat akarok elhivni randizni? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés

Az egyik osztalytarsam megtetszett igy evvegen. Elotte nagyritkan beszelgettunk de most szeretnek vele osszejonni. Mivel mar eleg regota ismerjuk egymast jo nemsokmindent tudunk egymasrol dehat csak egy kozossegbe vagyunk joideje aztan mar mindkettonknek megvan a velemenye egymasrol. Tehat nemtudom hogyha irok neki neten elotte beszelgessek vele tobb napon at vagy felesleges es nehany nap utan is raterhetek a dologra?

Illetve hogy kerdezzek ra szerintetek igy hogy mar ismerjuk egymast?

17/F


2014. júl. 1. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez változó. Én évfolyamtársammal járok, de tudom, hogy eleinte félt egy kapcsolattól, ma szerintem már bátrbb lenne.
2014. júl. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Osztalytarsal nehogy osszejojjel
2014. júl. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. valaszolo: Nem ezt volt a kerdesem es ha mukodik a dolog akkor miert ne?
2014. júl. 1. 13:07
 4/6 anonim válasza:
31 vagyok. Tapasztalatból mondom, hogy nem egészséges, ha egy helyen dolgozó emberek összejönnek. Ha szakítás lesz a vége, az mindkét félnek kellemetlen lesz. De ha mindenképp kell neked, akkor ne a neten írj neki, hanem személyesen hívd el randira!
2014. júl. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De a nyaron mar nem talalkozunk mert nincs suli. Igy csak ez a lehetoseg maradt!
2014. júl. 1. 13:46
 6/6 anonim válasza:
Nem tudsz elmenni hozzájuk?
2014. júl. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!