Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mennyire hátrány, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire hátrány, ha tetszik nektek egy lány, viszont a karján vágásnyomok vannak?

Figyelt kérdés

Igen, megbántam már.

Csak érdekel, hogy ti mit gondolnátok róla. Macskakarmoláshoz hasonló méretű kifehéredett vágásnyomok. Kérlek ha utálatod van a téma iránt, ne itt fejezd ki, van nekem így is elég bajom. A nemtetszés kinyilvánítása emberi stilusban persze nyugodtan mehet.


Köszi, ha szakítasz ra időt, és válaszolsz!

17, lány


2018. dec. 23. 00:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Semennyire
2018. dec. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

Bár sosem fogom megérteni hogy ez miért kel

De ha szeretem akkor, egyátalán nem zavarna, próbálnék neki segíteni kell

2018. dec. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen csíkok, a kutya tépett szét de ha nem mondom senkinek nem tűnt volna fel.
2018. dec. 23. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem zavar. Vannak anyajegyek, bőrhibák, tetkót, az a pár pici vágásnyom már nem oszt, nem szoroz.


Amúgy se a külsejéért vagyok együtt egy emberrel, vagy ha csak szexet akarok, akkor úgyis csak egy éjszakára kellesz és talán észre se veszem, és ha észrevesem se fog érdekelni, mert csak egy éjszakára kellesz :)

2018. dec. 23. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%

Mindenkinek lehet szar, mindenkinél máshogy jön elő a " stressz " .

Azthiszem ez a kis apróság amennyire nem befolyásolja az életed további részét :)

Csak légy erős, és ha van valami baj, azt barátokkal érdemes megbeszélni.

Hidd el, másnak sem egyszerű, mindenki megy át nehéz dolgokon, és ez fiatalon még elég nehéz lelki cucc, még huszonévesen is a padlóra basz az élet.

Néha kapcsolódj ki, ne gondolj semmire, csak élvezd ahogy a szél fújja az arcod, ahogy az esőcsepp a bőrödhöz ér.

Majd meglátod, sokat tud segíteni :)

2018. dec. 23. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5/5 *semennyire
2018. dec. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
19%
Nagyon. Bocsi, de beteg emberekkel nem foglalkozom.
2018. dec. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavar. Sőt, inkább próbálnak kideríteni hogy van e meg hasonló problémája, és megprobalnek rajta segíteni.
2018. dec. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
30%
Kicsit. De ezt a vagdosást soha nem értettem. Ha fáj az élet miért okozol magadnak még több fájdalmat?
2018. dec. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
34%
mennyire zavarna ha a lány érzelmileg instabil lenne? nagyon! Ezek azok a nyomok lennének amiket nagyon messzire el kell kerülnöm, nem szeretném ha zsarolnának, ha szakítani akarok meg stb...
2018. dec. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!