Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi a titka annak, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a titka annak, hogy a lányok is csak "egyéjszakást" akarjanak tőlem?

Figyelt kérdés

Hála az Istennek, nem rendelkezem rossz külsővel, sok lány odavan értem úgymond. Viszont túl jó lelkem van. Ezt én is érzem magamon, és ez a visszajelzés a környezetemből is.


Nem lennék képes senkit sem kihasználni, még véletlenül sem. Ezért több "lehetőséget" is elszalasztottam már, mert éreztem, hogy a lányok minden esetben többet éreznek irántam és kapcsolatot szeretnének. Viszont ha én csak lefekszem velük, majd nem keresem őket, akkor az már konkrétan kihasználás.


Emiatt a legelső barátnőmön kívül és még 1-2 lányon kívül nem voltam együtt többel.


Nem azért szeretnék ezen változtatni, mert hú de menő lennék, ha minél többel sikerülne. Csak szimplán jól akarom magam érezni anélkül, hogy kihasználnék bárkit is. Kicsit "élni" akarok, mert teljesen azt érzem, és mások is azt mondják, hogy meg fogom bánni, ha nem élek.


Fizetni nem szeretnék értük, tehát a rosszlányok és társai kizárva.

Lehet találni ilyen lányokat, akik kifejezetten nem szeretnének kapcsolatot, csak szimplán ők is jól akarják érezni magukat? Hol és hogyan találhatnék ilyet?

Vagy teljesen ki van zárva az, hogy a kihasználás ne játsszon szerepet egy ilyen esetben?


20/f



2018. dec. 28. 00:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de ha valaki azt írja magáról, hogy "túl jó a lelkem" és egyéjszakás kalandot akar, ott valami nincs rendben :D
2018. dec. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Miért, a kettő kizárja egymást?
2018. dec. 28. 01:02
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Hát édes fiam, a te bajodra ott vannak a jó öreg, vörös lámpások! Pesten elég sokat találsz, sok sikert hozzá!
2018. dec. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Pont ezt akarom elkerülni, hogy "fizetős lányokat" kelljen felkeressek.
2018. dec. 28. 01:21
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

Hidd el, mindenki úgy szeretne qrvázni, hogy ne kelljen érte fizetni, de senkinek sem jön össze. Neked sem fog.


Vagy pengesd ki érte a zsét, vagy dolgozz meg azért a pnciért rendes randizással.

Ja, hogy te annyira jólelkű vagy, hogy se fizetni nem akarsz, se megdolgozni érte? Hát akkor te így jártál.

2018. dec. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
Akkor marad a cerka hegyezés! XD
2018. dec. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Igen, van ilyen hogy érzelmileg komoly vagy és nem tudsz becsajozni miatta. Ezzel én is így voltam.

Csináld úgy ahogy én, hogy elhatározod fejben hogy a legjobb és legtökösebb pasi vagy, becsajozol és félreteszed minden gátlásod.

De arra figyelj oda hogy lányt/nőt csak a szíveddel és ha szívből kívánod azzal tudod meghódítani. Hajrá!

2018. dec. 28. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
Erre való a Tinder. Nem tudom h 20 éves létedre hogy hogy nem jutott meg az eszedbe
2018. dec. 28. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%

Sosem értem meg, hogy valaki miért attól érzi jól magát, hogy ha megb@$zhat jó sok lányt.. Az “élj!” neked egyelő, azzal hogy fűvel fával összefekszel? Te csak akkor élsz, ha mindig mással b@$zol?

Olyan undorító ez a világ, mindenkinek csak szex kell.. Mindenki könnyűvérű, senkiben sincs egy kis önbecsülés sem.. hányingerem van az ilyenektől, egy értéketlen kis senkik.

Egy qrvát megb@$zni nem dicsőség! (És itt nem csak a fizetős qrvákra gondolok, az is qrva aki ingyen szétteszi a lábát akárkinek és már a két kezén nem tudja megszámolni hány emberrel volt..)

2018. dec. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
Ha neked ezt jelenti élni,akkor gratulálok.
2018. dec. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!