Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az elég ha valaki jófej...

Az elég ha valaki jófej ahhoz, hogy mások találkozni akarjanak vele?

Figyelt kérdés
Mi más kell még?
2018. szept. 23. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
ha fiú vagy és lánnyal akarsz találkozni, akkor jóképűnek, divatosnak és gazdagnak is kell lenned.
2018. szept. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1


Értem, viszont itt most simán barátokra értettem. A nőkkel való találkozás amúgy is más kávéház. Olyasmiről nem álmodozom, és nem is álmodoztam soha.

2018. szept. 23. 12:48
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Kedves Első! Ha ocsmány vagy és csóró, azért NE a nőket hibáztasd. :)


Kedves Kérdező! Igen, elég, ha valaki jófej. De ahhoz még sokat kell fejlődnöd. :D

2018. szept. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3


Ismerjük egymást? Nem ugrik be ki lehetsz de látszólag jól ismersz, tudsz mindent rólam.

2018. szept. 23. 13:02
 5/7 anonim válasza:
Az a baj a mai világba nem lehet tudni.Sajnos nagyon sok az olyan ember akik külső vagy anyagi körülmények alapján ítélnek .Ez teljesen ember függő mert valakinek azok az emberek ,,jönnek be" akik flegmák ,bunkók stb. De a lényeg a lényeg hogy mindig add ön magadat ,minden ember más és azért nem lehet összefoglalni h kinek mi a jó
2018. szept. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5


Hogy lehet anyagi körülmény alapján barátokat választani?

Az milyen barátság? Tudatosul bennük, hogy ha lecsórósodnak akkor oda az összes barátjuk? Ha igen, akkor nem érdekli őket?

2018. szept. 23. 13:55
 7/7 he84 ***** válasza:
Anyagi körülmény alapján a barátság nem igazi barátság. Az már hamis, avagy érdek barátság.
2018. szept. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!