Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi a titka annak, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a titka annak, hogy a lányok is csak "egyéjszakást" akarjanak tőlem?

Figyelt kérdés

Hála az Istennek, nem rendelkezem rossz külsővel, sok lány odavan értem úgymond. Viszont túl jó lelkem van. Ezt én is érzem magamon, és ez a visszajelzés a környezetemből is.


Nem lennék képes senkit sem kihasználni, még véletlenül sem. Ezért több "lehetőséget" is elszalasztottam már, mert éreztem, hogy a lányok minden esetben többet éreznek irántam és kapcsolatot szeretnének. Viszont ha én csak lefekszem velük, majd nem keresem őket, akkor az már konkrétan kihasználás.


Emiatt a legelső barátnőmön kívül és még 1-2 lányon kívül nem voltam együtt többel.


Nem azért szeretnék ezen változtatni, mert hú de menő lennék, ha minél többel sikerülne. Csak szimplán jól akarom magam érezni anélkül, hogy kihasználnék bárkit is. Kicsit "élni" akarok, mert teljesen azt érzem, és mások is azt mondják, hogy meg fogom bánni, ha nem élek.


Fizetni nem szeretnék értük, tehát a rosszlányok és társai kizárva.

Lehet találni ilyen lányokat, akik kifejezetten nem szeretnének kapcsolatot, csak szimplán ők is jól akarják érezni magukat? Hol és hogyan találhatnék ilyet?

Vagy teljesen ki van zárva az, hogy a kihasználás ne játsszon szerepet egy ilyen esetben?


20/f



2018. dec. 28. 00:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Bulizással próbálkoztál már? Ott talán összejöhet.

Azok a lányok, akiket nem ismersz, nem tudnak többet érezni irántad, hiszen semmit sem tudnak rólad. :)

2018. dec. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Jól nézel ki és nem akarsz átverni senkit, de kell a nő?


1.: Tinder


2.: TE hírdesd magad fizetős oldalon, nőknek!

2018. dec. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%
Na még egy értelmes kérdés vmi sötétségtől...
2018. dec. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A sok csúnya nő meg nyomi incel hogy kiakadt a kommentek közt ;)
2018. dec. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
91%
#14: Minden nő csúnya,aki nem akar egy kanos pincsivel egyéjszakázni. Yeeeee. 😁
2018. dec. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Látom nem új kérdés, de azért még aktuális lehet a probléma.


(Lehetőleg még dugás előtt)

mondd meg a csajnak, hogy csak alkalmi szexhez keresel partnert.


Nekem ez anno sokszor bevált.


Amúgy pl Tinderen meg Badoon az a ritka ha valaki kapcsolatot keres (nemtől függetlenül).


Egy a lényeg: húzz gumit, mert nem éri meg ha utána hónapokig kezelgetni kell magad.


Üdv (F/38)

2019. jún. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!