Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudnam eleri hogy a...

Hogy tudnam eleri hogy a kutyaim ne hajnali fel 4 kor akarjanak kakalni?

Figyelt kérdés

Ez az uj maniajuk. Minden hajnalba fel 4 es fel 5 kozott ki kell vinni oket.


Megorulok toluk. Ha este 10 kor kapnanak enni jo lehetne? Vagy akkor meg az lenne a baj? Most ugy 5-6 korul vacsiznak


2017. jan. 30. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Ezért nem egészséges panelba kutyát.
2017. jan. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a kutyámat mindig 8-9körül elviszem egy hosszabb sétára/futásra ez megmozgatja így 90%ba tuti hogy kakál pisil,hazaérve eszik és utána alvás reggel 8ig hangja nincs.Arra figyelj viszont hogy evés utána ne nagyon mozogjon tehát séta után kapjon enni mert kajánál kitágulnak a belei és átfordulhatnak,halálos is lehet.Reggel kiviszem pisil utána kap enni utána megint kiviszem és akkor kakál.
2017. jan. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez mostanában alakult ki? Van tipped mitől lehet? Változott valami a kutyák életében? Új táp, nektek új napirend, vagy bármi?


Próbáld meg kitolni akkor az evést, kapjanak rögtön lefekvés előtt enni. De én azért megnézetném az állatorvossal őket, mert könnyen lehet vírus is.

2017. jan. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerencsere nem betegek most volt vervetel. Annyi valtozott hogy letiltottuk oket az agyrol mert mar nagyok lettek, nem ferunk el. Az agy mellett alszanak egy kutyaagyon es szerintem jobban felebrednek. Mikor velunk aludtak ki se lehetett oket verni az agybol reggel.
2017. jan. 30. 19:55
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
valaki mondja már meg miért pontoztátok le az eső válaszolót? igaza van, kutyának kint a helye, ha valaki mégis beviszi (de miért?!?!?!?) akkor meg igenis vigye ki 2kor, 3kor vagy 4kor...amikor a kutya igényli.
2017. jan. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
Utolsó, beszélsz hülyeségeket. A kutya helye a gazdi mellett van. Normális esetben átalussza az éjszakát, ha meg ilyen helyzet van, mint itt, akkor mg kell keresni az okokat és megszüntetni.
2017. jan. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az enyém is 5-6 között kap vacsorát, utána nyolc óra körül lemegyünk mi is egy hosszabb sétára, szaladgálásra, ilyenkor mindig elvégzi a dolgát.

Ti mikor mentek sétálni? Olyankor nem intézik el a dolgukat?

2017. jan. 31. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hánykor viszed le őket utoljára? Én úgy szoktam h közvetlen elalvás előtt (10-11) még gyorsan leszaladok vele egy pisire. Kb egy perc, mert már tudja miért megyünk, és mindig pisil is, ha kell neki akkor kakil is gyorsan. Az első pár napban persze nem értette miért rángatom le, de lett egy bizonyos hely, az utca egy bizonyos része, szerencsére a kapuhoz közel, ahol mindig megérezte gondolom a saját pisijét és jött az inger. Azóta csak odavezetem, és azonnal elvégzi a dolgát.

Így simán kibírja reggelig. Általában 6 körül viszem le, de volt, hogy 8kor mentem vele hétvégén.

2017. jan. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

kedves 6os!

veled soha nem fordul elő, hogy éjjel pisilned kell pl?

mert velem igen, ettől függetlenül nem kell semmilyen okot keresni, mert ez van és pont. a kutyánál pont ez a helyzet szerintem....

2017. jan. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kertesben lakunk ugyhogy sokszor vannaK kint. Kozvetlen lefekves elott illetve kb 2-3 orankent kikeredszkednek bunyozni is. Amugy setalni 6-7 korul szoktunk melo utan. Neha 5 ha hamar hazaerunk.


Az okosoknak: ha ezeket a kutyakat kitennem mar nem lennenek kutyaink...


Egyebkent tegnap 9kor kaptak vacsit igy most kibirtak 5.30ig. Kicsit meg kesobbre teszem a kajat aztan meglatjuk.


Egyebkent este is szoktak kakalni kaja utan kb kozvetlen.

2017. jan. 31. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!