Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Érdemes lenne feltölteni a...

Érdemes lenne feltölteni a számat és az orrommal is kezdeni valamit? (KÉP)

Figyelt kérdés

Itt látszik az orrom és a szám is. 17 éves vagyok, nem hiszem, hogy változni fog már az arcom ezért gondolkodom azon egy ideje, hogy gyűjtök pénzt, és mikor betöltöm a 18-at rendbeszedem az arcom.

Kicsit félek belevágni mert eddig semmilyen műtéten sem voltam, de azthiszem megéri ha utána szeretni tudom magam.


[link]

[link]



2017. ápr. 28. 17:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt miért tőlünk kérdezed? Ha te úgy érzed hogy úgy több önbizalmad lenne akkor csináld. Bár az orroddal nem igazán értem mi a baj, szerintem kifejezetten illik az arcodhoz.
2017. ápr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
A vége nem egyenes hanem lefelé görbül. De igazad van a válasszal kapcsolatban. Talán azért írtam, mert gondoltam van itt olyan aki megműtette és tud véleményt mondani, és hogy jobb lett-e utána.
2017. ápr. 28. 17:53
 3/19 anonim ***** válasza:
76%

Nem. Semmi gond az orroddal, és a száddal se.

Azt hittem, valami nagy vagy kampós orr lesz és olyan száj, ami nem is látszik, annyira vékony.

Semmiképp se töltesd fel. Nekem pár ismerősöm csináltatta már. Mindig újra kell. És bár első alkalommal szép (ha nem rontják el) de egy idő után eldeformálódik, ha már többször csinálták. A műtét pedig mindig kockázatot rejt magában. Örülj neki, hogy egészségügyi okok miatt nincs szükséged műtétre. Ne akarj magadnak feleslegesen problémákat, komplikációkat.

Ha most elkezded töltetni a szádat, 30 éves korodra teljesen eltorzult szád lesz.

2017. ápr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
en is meg akarom csinaltatni az orrom ....ha neked ettol kerekebb a vilag,akkor gyujts penzt es csinaltasd meg.Viszont en ugy gondolom hogy 18 ev utan is valtozik az arc....en csak 20 eves koromban valtoztam arcbol latvanyosat.
2017. ápr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
3%
Ha ilyen arcom lenne, megcsináltatnám, de legkevésbé szép rajtad az állad, nem a többi. Akár előröl, akár oldalról nézem. Szerintem azzal kellene valamit kezdened, ha mindenáron a szép nők közé szeretnél tartozni. Orrod rendben van, állműtét után lehet a szád is szebb lenne, de 1-2 ml és az is szebb lenne.
2017. ápr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem fogod utána se szeretni magad.
2017. ápr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
4%
Inkabb szerintem is az alladat csinaltasd meg,a tobbivel nincs gond:)
2017. ápr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy az állam is meg lehet. Az nekem se tetszik egyébként, de nem írtam, mert féltem, hogy túlzásnak fog tűnni, meg nem gondolom, hogy lenne elég pénzem mindenre
2017. ápr. 28. 18:46
 9/19 anonim ***** válasza:
3%
Szia az orroddal nincs nagy gond. Az állad tényleg nem ártana. De ha már áldozol a szádra szilikont rakass bele mert a töltögetés költséges
2017. ápr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%
Csajszi, ne csináld! Semmi baj nincs az arcoddal, inkább egy kis önbizalom növelésre lenne szükséged, de azt nem a plasztikai műtétek fogják meghozni.
2017. ápr. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!