Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nektek mennyi idő volt mire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyi idő volt mire megtanultatok normálisan csókolni?

Figyelt kérdés

Mi még bénák vagyunk de ez értehtő szerintem mert első kapcsolatunk és eddig 3x csókolóztunk.

Én 16 a lány is 16



2019. jan. 4. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem kb pár perc és egész jól ment.

Majd ráéreztek

2019. jan. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Ezt nem lehet megtanulni,ez nem egy házi feladat ami meg kell tanulni fejből 😂 Ez automatikusan jön,a szátok összeér mozgassátok,esetleg a nyelvetek is összeérhet direkt (nyelves) :p bocs,béna fogalmazás, de máshogy tényleg nem tudom megfogalmazni,de ugyan mit is kell ezen fogalmazni,csinálni kell,2 ember kell hozzá,egy lány meg egy fiú (és a szátok) és megyis spoiler: (ez egy olyan dolog amit minden ember tud,csak azért nem működik olyan jól,mert szokatlan,új dolog,illetve rá stresszel az ember,ezáltal bénázza el a dolgot,amit szinte lehetetlen elcseszni.Szóval a tanácsom nektek: nyugalom,és minden faja lesz
2019. jan. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyjából 3-4 alkalom után már elég jól ment. Mármint, az első nagyon béna volt, a másodiktól jó volt, de a 3-4. után kezdtük elmélyíteni, és az már tényleg jó volt.
2019. jan. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
23 èvesen...
2019. jan. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!