Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan vehetem le hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan vehetem le hogy nem tetszek viszont egy fiunak? Nagyon rossz helyzetbe vagyok ossze zavar eddig tokre azthittem en is bejovok neki de ma elkezdett furan viselkedni. De a kerdes lenyege hogy mik azok a jelek ha o ezt nem akarja?

Figyelt kérdés
2017. szept. 21. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontosabban mi volt az a fura dolog?
2017. szept. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

áll neki = bejössz

lekonyult = nem jössz be

2017. szept. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy egy picit eltántorodott, hogy veled ő járjon is egyszer. Neked kell lépten. Szólisd meg, kérdezd meg hogy milyen óráid volt? V írtatok dogát? Ilyesmit remélem tudtam segíteni.
2017. szept. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1

Nem igazan keresett es beszolt egyszer

Viszont utana direkt kerultem es ma meg ő jott oda hozzam szunetben,meg tolem kerdezi meg pl hany ora van meg ilyenek meg mosolygunk azert egymasra meg nez is de nem ertem,talan bizonytalan?

2017. szept. 22. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!