Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Miért nem csókol meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nat-P kérdése:

Fiúk! Miért nem csókol meg?

Figyelt kérdés

Én 17 éves lány vagyok ő 21 fiú. November eleje óta randiztunk, voltunk nála is meg nálam (8x találkoztunk összesen) Voltunk étterembe is meg ilyenek. Meg a 2. Randin meg is fogta a kezem a moziban, aztán fokozatosan egyre több érintés. Már ott tartunk hogy állandóan puszilgag simogat olelget, magához húz, de nem csókolt eddig még. Fél? De hát 7 barátnője volt és azon kívül kitudja hány lány.(bar azt mondja csak az elsőbe volt szerelmes)

Mikor utoljára találkoztunk már volt egy fél csók, puszilgattuk egymás arcát és kozelitettunk a másik szaja felé és a szám félig a száján volt, és pont mikor megtortent volna anyám felhivott hogy jön haza.

De nem értem miért nem kezdeményez jobban hiszen meg én adtam jeleket is. Vagy ő fordítja el a fejét ha közel vagyunk egymáshoz és sokáig nézünk egymás szemébe vagy én.

Nem értem.



2019. jan. 7. 11:03
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok budos:"DDDD Nem is ertem ezeket a valaszokat, valakihez odabujnal buszilgatnad az arcat, ennel/innál utana ha budos lenne a szaja, es ezaltal nem vonzodnal hozza? Szerintem azonnal offolnad. Na jó.
2019. jan. 7. 12:31
 12/19 anonim ***** válasza:
8%
xdd nem tudtahatom milyen szagod van :D
2019. jan. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
egy hárpia vagy? vagy sárkány?
2019. jan. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehez tényleg nem akarja, hogy azt hidd neki csak kaland vagy. Bár én sem értem miért nem csókol meg téged. De esetleg megcsókolhatnád te!
2019. jan. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Meleg.
2019. jan. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Cubina ***** válasza:

Ő 21, te 17, neki már van tapasztalata (gondolom szex is volt már a korábbi barátnőivel), neked még nincs. Ez sok fiúnál/férfinél visszatartó erő lehet. Mivel még nem vagy 18, kiskorú megrontásával is megvádolható/büntethető. Lehet, hogy azért nem csókol meg, mert általában a csók hozza maga után a többi dolgot, és fél hogy esetleg nem tudna leállni. Lehet, hogy azt várja, hogy betöltsd a 18. életévedet, mert akkor már nem büntethető, ha bármi történik közöttetek. Esetleg szeret, tisztel, és nem akar olyasmire ösztönözni, amire még nem készültél fel. Lehet, hogy valaki (bátyó, öcsike, barát, férfi rokon) megfenyegette, hogy ha többet akar tőled, kitekeri a nyakát (velem volt ilyen, és csak 20 év múlva tudtam meg :)). A viselkedéséből ítélve odavan érted, csak valami visszatartja. Mikor leszel 18? :) Esetleg várhatsz a szülinapodig, és ha utána sem próbálkozik a csókkal/többel, rákérdezel, hogy mi az oka.

Mindenesetre ha eljuttok majd valamikor a szerelmi együttlétig, mindenképp védekezzetek, mert az első ilyenből nagyon sokszor lesz terhesség.

2019. jan. 11. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket!

Utolsónak: Nem hiszem hogy odavan értem, eléggé osszekaptunk most és nem beszéltünk egy napja. Sajnos érzem rajta hogy belefaradt a vitatkozásba és már nem is válaszolt, csqk egy két semmilyen szóval az egészre, nem akarta megoldani a dolgot.

Tudom hogy nem szerelmes belém mert rengeteg olyan dolog van ami azt mutatja, ráadásul megunt most engem szerintem, és nem akar velem beszélni mar:(

Tanácstalan vagyok.

2019. jan. 11. 16:00
 18/19 Cubina ***** válasza:
Kedves Kérdező! Ha úgy van, ahogy írod, akkor szerintem csak egyet tehetsz. Véget kell vetni a dolognak, úgysem ment még túl messzire. Mindenki megérdemel egy olyan társat, aki tényleg törődik, szeret és támogat. A többiekre csak az időt pocsékoljuk, a végén pedig azt vesszük észre, hogy elment a pocsékolással jó pár év. Az a legjobb, ha csinálsz egy táblázatot, bal oldalra felírod a kapcsolat pozitív oldalait, a jobb oldalra pedig a negatív dolgokat. Ha több a pozitív, akkor meg lehet próbálni dolgozni a kapcsolatért, ha viszont a negatív a több, akkor le kell zárni. Kérdezd meg magadtól, hogy boldog vagy-e így, elégedett vagy-e. Ha nem, akkor nincs értelme tovább kínlódni. Lehet, hogy a következő sarkon belebotlasz az igazidba, esetleg már bele is botlottál, csak nem vetted észre, mert másra pocsékoltad az érzelmeidet és a figyelmedet. Nagyon fontos azt megtanulni, hogy nem kell beérnünk a kevéssel, vagy a rosszal, ha egyszer megérdemeljük a jót is. Még egyedül is jobb, mint egy kínlódó kapcsolatban. Talán az elején nehéz, de utána megkönnyebbülsz, mert kitisztul a fejed és sajnálni fogod hogy nem előbb vetettél véget a rossz kapcsolatnak. Ha a másik fél még arra se veszi a fáradtságot, hogy megbeszélje a gondokat, nem érdemli meg, hogy harcoljanak érte.
2019. jan. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
cubina te fogyatékos vagy? vagy anyàdéktol örökölted az eszed? 14 et ha betoltotte lehet szexualis kapcsolata 18 felettivel akar 30-50-60 évessel is ,ajànlom olvasd el a törvény vàltozàsokat mar jo pàr évre levvitték :) 12 éves szexelhet 18 ével alattival,14 évet betoltott pedig szexelhet 18 felettivel
2019. dec. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!