Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » El tudnád képzelni magad egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudnád képzelni magad egy bipoláris zavaros ember mellett/tudnád szeretni?

Figyelt kérdés

Szeressetek :( xdd (igen, bipoláris vagyok)


17/L



2018. szept. 19. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Hát alapvetően ha szép, jól néz ki és a belső tulajdonságai is olyanok amilyet elképzelek akkor sztem megpróbálható

18F

2018. szept. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Személyes tapasztalat: szeretni lehet, de elviselni épeszű ember nem bírja.
2018. szept. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Idősebb korodban lesz rá esélyed mert lesz olyan, aki elfog viselni mint embert ezzel a hibával. Azzal ne foglalkozz, amit az első írt, még túl gyerek hozzá és azt se tudja mivel jár ez a betegség. 30 körül lesz esélyed egy tartós kapcsolatra, most nem nagyon mert a korosztályod erre nem képes. 2X fölött már :( / F
2018. szept. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

4 évig voltam együtt egy mániás depressziós, majd bipoláris és szorongással küzdő lánnyal, és nem emiatt szakítottunk. Nehéz néha de nálam nem befolyásolt semmit. Nem bizonytalanított el sosem, ettől még ugyanúgy szerettem. Találsz te is olyat aki szeretni fog ezzel együtt is és remélem boldogok lesztek!


22F

2018. szept. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

3-maska

Tudom mivel jar a betegseg

Viszont a kerdes arra vonatkozott h tudnek e egy ilyen lanyt szeretni

Volt mar szerencsem ilyenhez es attol h ezt a valaszomban nem emlitettem az nem azt jelenti h nem volt

A velemenyemet irtam le;)

2018. szept. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
93%

Párom bipoláris. Egy éve vagyunk együtt. Nehéz. Nagyon nehéz. De szeretem.

Viszont roppant toleráns ember vagyok. Ha vége lesz az nem miattam lesz.

(eddig háromszor szakított velem)

2018. szept. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon is el tudnám képzelni magamat😄 én is bipoláris vagyok. Átérzem az esetleges fájdalmat.


16/f

2018. szept. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#2: Igen, de mint írtad, ez a TE személyes tapasztalatod, azaz a számodra elviselhetetlen, de ez amúgy teljesen személyfüggő. A családomon kívül van 1-2 ember aki így-úgy, de elvisel, és igen, tudom, hogy rettenetesen nehéz, de azt is vedd figyelembe, hogy ezt nem mi választottuk magunknak. Mi csak feltétel nélküli szeretetet szeretnénk, olyan figyelmet, amire mi vágyunk, és olyan embereket magunk köré, akik eléggé 'nem épeszűek' (hozzád igazodva) ahhoz, hogy elviseljenek és szeressenek minket. Egyszerű :'D Nem biológiai fegyver csapásként kell venni minket xD


#3: Igaz, sok igazság van abban, amit mondasz, és köszönöm is a válaszod c: Én azért naiv vagyok (hiba, tudom), és merem azt remélni, hogy a mostani korosztályomban is képes leszek egyszer találni egy olyan személyt, aki képes lesz szeretni és képes lesz mellettem maradni.


#4: 4 év... Az rettenetesen sok idő, nagyon örülök, hogy boldogok tudtatok lenni, még ha csak 4 évig is! Hatalmas respect neked! És köszönöm szépen c: Én is nagyon remélem


#6: Ezt jó hallani, remélem azért boldogok vagytok, és azt is remélem hogy sokáig azok is maradtok! Neked is hatalmas respect jár, a párod jobb embert nem is kívánhatna maga mellé c: És igen, tudom, hogy nehéz, de gondolj arra, hogy mindezek mellett ott vannak azok, amikért szeretitek egymást, meg a többi.


#7: 2 bipoláris együtt elég baszón hangzik XDD Deee tetszik, írtam privátot c: És köszönöm, én is átérzem.

2018. szept. 21. 09:03
 9/10 anonim válasza:

4 vagyok

Köszönöm. Most egy ideje minden rendben. Nagyon szeretem. De megéri minden pillanat.

Rögtön tudja, hogy ha meg bánt, és bocsánatot kér. Illetve én is pontosan tudom már mi miért van. Muszáj megismerni az okokat, és észre venni, hogy sok minden nem az ő hibája. Ha az ember ezeket megérti, informálódik, akkor tudja, hogy hogyan kezelje a helyzetet. Nem ítélkezik, megértő. Ez mind elengedhetetlen.

2018. okt. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező, az én párom bipoláris zavarban szenved és bár időnként nehezen tudom kezelni a szélsőséges hangulatváltozásait nagyon-nagyon szeretem. Nehéz párt találni de attól nem leszel szerethetetlen. Nem ismerlek, de értékes ember vagy, ezt tartsd észben!
2018. okt. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!