Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Eljönnétek egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Eljönnétek egy ilyen fiúval korizni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy lánnyal kettesben elmenni korizni, csak még nem találtam meg a megfelelőt.

Külsőmmel rendben vagyok, nem mondom, hogy lenne még mit csiszolni, de én jól érzem magam benne. Belül pedig, őszinte, előrelátó, türelmes, romantikus, udvarias, megbízhat ámbár kevésbé vicces, inkább komolynak mondanám magam.



2019. jan. 17. 07:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
39%
Élőben? Szépen odamész egy lányhoz, amennyiben megfelelő a kommunikaciós kézséged, tudsz beszélni egy lánnyal, nem vagy szerencsétlen, magabiztos is vagy, és egy kis egó sem baj,akkor hidd el találni fogsz lányt.
2019. jan. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Persze

Keress egy évfolyamtársat vagy menjetek csoportosan és akkor a végén meg külön koritztok

2019. jan. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, jó is lenne, de egyik barátom sem tud korizni, és az iskolában nincsenek csajok.
2019. jan. 17. 19:07
 14/17 anonim ***** válasza:
Akkor keresgélj nagy városba vagy más iskolákba ott biztos vannak. De figyelj olyan után ne rohanj aki egy ringyó. Nem muszály neki évfolyamtárs. Ja vagy évfolyam társ vagy fiatalabb legyen szerintem fiatalabbal jobban jársz ,végül is te tudod. Én is 17/F vagyok sajna én sem találtam még meg az igazit a 3-as válaszoló én vagyok. Fiatalabbat azért írom mert legtöbb olyan lány aki veled 1 idős lehetséges, hogy idősebb fiúkra bukik.
2019. jan. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

#7-es vagyok

Én nem fogok képet küldeni senkinek privátban!!! Úgy lenne tisztességes, (ha már társkereső oldalnak használjuk azt, ami nem az) hogy a fiú tesz ki képet magáról. És egyébként meg egy kicsit wtf a kérdés, itt úgyse találsz, ennyire elkeseredett ne legyél már. Meg ennyire elszállt se, hogy csak a pozitív tulajdonságaidat írod le...

2019. jan. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
En szivesen elmennek egy ilyen sraccal
2019. jan. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#16-os, és mindenki aki elmenne, annyit üzenek: TE KHUURRRRRVA
2019. jan. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!