Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek, hogy hívjam el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogy hívjam el randira, ismerkedni?

Figyelt kérdés

A szitu a következő. A lakó városomból szoktam busszal átmenni egy másik városba suliba. A buszon sokszor látok egy szép lányt, aki a szomszéd városban szál fel. Nem ismerem sajnos, de nekem tetszik. Arra gondoltam, hogy elhívnám egy kávéra, hogy megismerhessük egymást. De nem tudom, hogy mikor, hol és hogyan mondjam el neki. Sokan szoktak lenni a buszmegbe, illetve a buszon is és nem nagyon szeretném ha valaki más is hallaná, főleg ha be is sülnék.

Ti, hogy csinálnátok? Segítenétek?

Félek attól is, hogy vissza utasítaná, hisz nem ismerjük egymást. Egyáltalán jó ötlet lenne kávéra hívni?

Minden tanácsot meghallgatok és nagyon várok.

Köszönöm, ha elolvadtad és segítesz nekem.

Minden jót.



2019. jan. 19. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Először kérdezd meg, hogy mennyi az idő utána pedig hozz fel valami témát (pl azt mondja hogy 8 óra akkor mond azt, hogy uhh akkor túl korán indultam😂 erre válaszolni fog(valószínű) és akkor beszégessrtek.) És majd máskor is menj oda hozzá hogy bocsi nem zavarok? Csak múltkor jól elbeszélgettünk és így egyedül unalmas az út....innen sztem alakulni fog a dolog.
2019. jan. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy idegen nem fog veled randira menni
2019. jan. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg szaljj le te is ott és ha már nincsenek olyan sokan a buszmegálló körül akkor menj oda hogy ne haragudj de mindig látlak a buszon stb nem e lenne egy üdítőt kedved meginni velem. De az a baj így egyből tuti visszautasítana először a buszon kene elkezdeni vele beszélgetni, próbálj meg mellé ülni vagy ha egy helyen szalltok le akkor ott valahogyan vagy ha a hazafelé buszra együtt szalltok fel akkor ott lehetne kezdeni beszélgetni.
2019. jan. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat. Tudom, én is tisztába vagyok vele, hogy így idegenbe nyílván elutasítana, hogy megigyunk egy kávét vagy akármit, előtte csak beszélni kellene vele, ismerkedni. Az a baj, hogy nem egy helyen szállunk le a sulinál (totál ellenkező irányba a városban, néha a végállomáson látom csak), plusz mindig sokan vannak a buszon, zsúfolt teli van.Általában én hátsó részen szoktam ülni, mire odaérünk a szomszédvárosba alig-alig van ülő hely, az is csak elől van és így nem tudom, hogx mikor hova ül.

Köszönöm az eddigi segítségeteket sokat segítettetek és köszi, hogy elolvastátok.

Azért még várom a tanácsokat továbbra is akár tőletek is. Még egyszer köszönöm.

2019. jan. 19. 18:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
En egyszer ugy csinaltam, hogy odamentem a kozelebe, es amikor kanyarodott a busz, akkor “veletlen” majdnem elestem. Majd amikor lattam, hogy odanezett, akkor mosolyogtam, es mondtam hogy utalom amikor ez tortenik. Visszamosolygott, mondta hogy menjek oda es kapaszkodjak ott, ahol o. Es onnan el kezdtunk beszelgetni, hogy hova megy, mit csinal stb. Vegul nem lett belole semmi, de siman lehetett volna.
2019. jan. 20. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Akkor egyszer elől ülj le és a táskát tedd belülre te pedig ülj kívül, ha jön lány, mosolyogj rá és mind neki itt van még egy hely elveszed a táskát belülre csúszol és kívül melléd ül. Aztán kezdhetsz vele beszélgetni, de amit elöttem lévő (5-ös) írt, az is jó ötlet. 3-as voltam.
2019. jan. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na mi lett végül?
2020. jún. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!